1 січня 2020, Ср. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Шоу двійників у Одесі! Чекаємо вас 1 січня о 19:00 у Одеській обласній філармонії.
Ви можете купити квитки на Шоу двійників на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Святковий день 1 січня .... куди сходити ..... на який концерт?

Звичайно ж на розважальне веселе шоу, це до нас!

Київський театр двійників з пародійної програмою "Один в один". У цьому шоу вас будуть смішити, дивувати і розважати імениті артисти оригінального жанру пародій і синхро-буфонади:

В образі Алли Пугачової і Ірини Аллегрової: Олена Матюшенко, учасниця теле-шоу "Україна має талант", "Х-фактор", "Велика різниця".

В образі: Філіпа Кіркорова, Миколи Баскова, Георгія Лепса - заслужений артист естрадного жанру України Андрій Косьяненко, брав участь в теле-шоу зі своїм балетом, "Точь в точи" на ТБ 1 + 1.

В образі Ірини Білик, Світлани Лободи та Жанни Агузарової: Роман Бевз, учасник міжнародних конкурсів пародій, учасник шоу фрідом-балет, артист театру пародій!

В образі Вєрки Сердючки: Ігор Бєляєв, головний герой корпоративних свят і улюбленець публіки всіх шоу, де він бере участь!

В образі Майкла Джексона: Олексій Гилко, учасник міжнародного конкурсу двійників в Іспанії!

Чекаємо Вас і Ваших родичів і гостей ваших сімей, на нашому феєричному святі.

Різдвяні зустрічі з Київським театром двійників і пародій "Один в один"!