Шоу Італійської музики під зоряним небом

10 грудня 2019, Вт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Шоу Італійської музики під зоряним небом у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-10 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Шоу Італійської музики під зоряним небом на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ "ШОУ ІТАЛІЙСЬКОЇ МУЗИКИ ПІД ЗОРЯНИМ НЕБОМ"?

1. Ви зможете поринути в світ італійської культури.
2. Відчути неповторність світових хітів.
3. Насолодитися унікальними зоряними проекціями на одному з найбільших куполів Європи.

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу Італійської музики під Зоряном небом!

Ви зможете поринуті в світ італійської культури, відчути неповторність світових хітів та насолодитіся унікальними зоряними проекціями на одному з найбільших куполів Європи.
Ми впевнені, что немає такой людини, яка б не знала хоча б одну Італійську пісню! Всі вони відрізняються особливим національним колоритом, неперевершеними мелодіями та яскравим звучанням. Тому пропонуємо насолодитися атмосферою вишуканої музики, яка подолала всі вікові кордони часу, у виконанні таких віртуозних музикантів, як:

Оксана Гаврачинська (скрипка),Микола Орлов (саксофон),Юлія Олійник та Сергій Юрченко (вокал).

Пориньте разом з нами у чарівну, романтичну атмосферу весни та любові!


Powered by Froala Editor

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 1 Подія Рок балади і Віртуози Києва 15.12 - 15.12.2019 Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати