Шоукейс від Gonivo Records (Укротека)

3 травня 2019, Пт. 22:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

3 травня фестиваль «Карпатський простір» не зупиниться навіть уночі. Gonivo Records – український музичний лейбл, що наповнить танцпол виключно якісною українською музикою!

Gonivo Records було засновано 15 років тому. Все починалося з простої ідеї – перетворювати українську музику на танцювальну, а переросло в платформу для самореалізації та спілкування діджеїв, саунд-продюсерів, організаторів і музикантів.

MICIK GONIBEZ – артист з більш як 20 річним стажем роботи в клубній індустрії України. Резидент та співзасновник лейблу україномовної танцювальної музики «Gonivo Records». Співавтор популярних реміксів та авторських проектів на сучасні україномовні хіти, що звучать на радіостанціях України і не тільки. Резидент радіостанції DJ FM. Разом з DJ IPUNKZ двічі номінований на звання «Хітмейкер року» на радіостанції KISS FM. Автор серії вечірок «Укротека». А також радіошоу «Укротека», що звучать на радіостанціях Ukie radio (New York) та URC radio (Chiсago).

IPUNKZ – діджей, ремікс-мейкер та музичний продюсер. DJ у групі PATSYKI Z FRANEKA та Гайдамаки. Саунд-продюсер Кіри Мазур та її проекту K.ODA. Ведучий на радіо DJFM. Співзасновник лейблу «Gonivo Records». Резидент бельгійського лейблу «LZR TRP». Beatport неодноразово включав iPunkz до списку TOP100 Tracks та TOP100 Releases різних жанрів.

DJ Les – мультиформатний діджей, продюсер, промоутер. За плечима 15 років активної гастрольної діяльності, сотні організованих вечірок, релізи на відомих лейблах, підтримка від відомих світових діджеїв, а також ротація на радіо. Автор щотижневого радіошоу Trance.it на хвилях «Західного Полюса». Роботи Les звучали в сетах Above & Beyond, Markus Shculz, Andy Moor, Cosmic Gate, Super8 & Tab, Richard Durand, Ruben De Ronde, Dash Berlin, а також на фестивалях TomorrowLand, ASOT та Luminosity.

Інші дати

Схожі події

Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest 2 Події Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest 21.09 - 22.09.2019