Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день

12 вересня 2020, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Подію перенесено з 14.03.2020 на 12.09.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Чому варто піти на виставу "Шукаю чоловіка на кожен день"?

1. Сучасний варіант набридлих "комедій".
2. Легкий спектакль, який залишить після себе тільки приємні емоції.
3. Саме те, що потрібно після напруженого трудового дня.

"Шукаю чоловіка на кожен день!" Лірична комедія положень, що встигла підкорити не тільки столицю, а й багато міст країни.

«Шукаю чоловіка на кожен день» - саме те, що потрібно після важкого робочого дня, щоб відпочити душею і тілом, якщо м'язи живота готові інтенсивно скорочуватися. Дуже легкий і приємний спектакль, де паралельні сюжетні лінії перетинаються самим несподіваним шляхом. Маса кумедних обставин, поділена на обсяг особистості акторів, породжують високу щільність подій і фірмового «квадратовского» гумору.

Чудовий акторський склад, чоловічий стриптиз з музикою і акапелла, чисто жіночий підхід до процесу еротичних відносин, чудове музичне оформлення і, звичайно ж, любов із якою грають актори, подарують Вам несподіване свято.

Людям без почуття гумору вхід категорично заборонений!

З відгуків глядачів:
«Дивовижна комедія! Місцями - сміх до сліз! Дві шикарні пари: чоловіки з приголомшливим почуттям гумору, дівчата чарівні й іронічні. Є щось в цьому від старого доброго театру, але діалоги сучасні, а жарти актуальні. Актори парять над сценою, як мені здалося, невпинно імпровізуючи на ходу ... »(LudOK)
«Спектакль просто приголомшливий! Легкий, з лихими поворотами сюжету. Зал вибухав реготом після кожної репліки. Це той спектакль, на який хочеться прийти ще раз. Рекомендую! »(Charming Lady)
«Хлопці ... Це вогненний спектакль! Посмішка до сих пір не сходить з мого обличчя. Діалоги на розрив, жарти витончені навіть якщо на межі фолу. Раніше таке поняття як "комедія положень" породжувало у мене асоціації з якимись старими костюмними спектаклями, а це суперсучасний варіант ... »(Lena Sokolova)

У головних ролях:
Дмитро Басій
Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ
Олександра БОЙКО (Панасевич)
Ірина Басій