24-pay-mark Created with Sketch.

SHUMEI & Band

7 липня 2023, пт. 19:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

Вже не вперше на головній сцені Osocor один із найяскравіших талантів української поп-сцени - Shumei разом з гуртом. І не з пустими руками, а з оновленим репертуаром. На нас чекає презентація нового альбому та вже культові пісні просто неба.

Їх творчість - це постійний живий експеримент, їх студійні записи ніколи не встигають за тим, що твориться на репетиціях і концертах, тому лайви варті окремої уваги — це завжди щось нове, потужне з особливою атмосферою. Артист є автором відомої пісні «Тривога», що стала справжнім втіленням усіх емоцій, які переживають українці кожного дня. Проникливий вокал, глибока чуттєва лірика є симбіозом найважливішого для кожного з нас.

Ми разом продовжуємо боротись на всіх фронтах. Саме тому концерт є благодійним.
В межах концерту відбудеться благодійний аукціон.
Вторговані гроші з продажу унікальних лотів будуть направлені на підтримку ЗСУ.

НА ТЕРИТОРІЇ РЕЗИДЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНІ УКРИТТЯ та ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР.


Артисти

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати