16 червня 2019, Нд. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №1 Shut Up and Dance-Con у Києві
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №2 Shut Up and Dance-Con у Києві афіша
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №3 Shut Up and Dance-Con у Києві квитки
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №4 Shut Up and Dance-Con у Києві на concert.ua

Про подiю

Shut Up and Dance-Con!

Shut up and DANCE! - зухвала назва не менше зухвалого проекту Dance Centre Myway! Це щорічний концерт, організований педагогами і студентами танцювального центру.

Менше слів, більше танцю - це незмінна концепція Shut up and DANCE!, яка вже кілька років поспіль об'єднує людей, що не уявляють своє життя без танців.

16 червня ми запрошуємо всіх фанатів не тільки танців, але й фільмів, серіалів, коміксів, книг, зірок і теле-програм на наймасштабніше шоу сезону - Shut Up and Dance-Con!

В цьому році, великий літній концерт буде особливим, адже його частиною стануть не просто зірки, персонажі, герої - а цілі всесвіти - і все це на одній сцені! Організатори Shut Up and Dance-Con - творча команда amProject під керівництвом Галі Мігель і Анастасії Артюшок, в компанії приголомшливої МС - Анастасії Стіпінас!

Не прогав можливість побачити в одному місці героїв улюблених історій і коміксів, персонажів надихаючих книг і фільмів, перевтілення зірок поп-культури - і це все буде наповнене танцювальним мистецтвом!

Схожі події

United Drift Challenge 2019 07 липня 12:00, Нд United Drift Challenge 2019 Київ, Автодром Чайка від 549 грн. United Drift Challenge 2019 Вже не хочу 07 липня United Drift Challenge 2019 Автодром Чайка Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019