16 червня 2019, Нд. 19:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №1 Shut Up and Dance-Con у Києві
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №2 Shut Up and Dance-Con у Києві афіша
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №3 Shut Up and Dance-Con у Києві квитки
Shut Up and Dance-Con у Києві - фото №4 Shut Up and Dance-Con у Києві на concert.ua

Про подiю

Shut Up and Dance-Con!

Shut up and DANCE! - зухвала назва не менше зухвалого проекту Dance Centre Myway! Це щорічний концерт, організований педагогами і студентами танцювального центру.

Менше слів, більше танцю - це незмінна концепція Shut up and DANCE!, яка вже кілька років поспіль об'єднує людей, що не уявляють своє життя без танців.

16 червня ми запрошуємо всіх фанатів не тільки танців, але й фільмів, серіалів, коміксів, книг, зірок і теле-програм на наймасштабніше шоу сезону - Shut Up and Dance-Con!

В цьому році, великий літній концерт буде особливим, адже його частиною стануть не просто зірки, персонажі, герої - а цілі всесвіти - і все це на одній сцені! Організатори Shut Up and Dance-Con - творча команда amProject під керівництвом Галі Мігель і Анастасії Артюшок, в компанії приголомшливої МС - Анастасії Стіпінас!

Не прогав можливість побачити в одному місці героїв улюблених історій і коміксів, персонажів надихаючих книг і фільмів, перевтілення зірок поп-культури - і це все буде наповнене танцювальним мистецтвом!

Схожі події

Ніч напередодні Різдва Ніч напередодні Різдва 4 Події Ніч напередодні Різдва 4.01 - 05.01.2020 Баскетбол. БК Одеса vs СК Прометей 14 грудня 16:00, Сб Баскетбол. БК Одеса vs СК Прометей Одеса, УСК Одеса від 50 грн. Баскетбол. БК Одеса vs СК Прометей Вже не хочу 14 грудня Баскетбол. БК Одеса vs СК Прометей УСК Одеса Придбати Winterra. Легенда казкового краю 22 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 01.01.2020