Швейк

23 листопада 2019, Сб. 18:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Швейк?

1. Всім шанувальник СВІТОВОГО мистецтва! Вперше в Одесі !.
2. Гастролі первого театрального майданчика країни - національного драматичного театру І.Франка (м. Київ), вистава за романом Ярослава Гашека.
3. Доторкнутіся до вічного и прекрасного.

Вистава «Швейк» - це более, чем вільна інтерпретація славнозвісного роману Ярослава Гашека «Пригоди бравого вояки Швейка».

Много в чому вона стала можливий Завдяк двом неординарним акторська особістом: Богдану Бенюку (Народний артист України) та Анатолію Хостікоєву (Народний артист України). Саме їх Багаторічний творчий тандем спровокував ідею создания вистави про істінну чоловічу дружбу, про доброту та людяність, Які НЕ підвладні ані часу, ані будь-Якім випробування.

Завдяк фантазії творців вистави (режисер-постановник М. Гринишин) «оживе» пам'ятник Швейка и ми разом з героями потрапімо до Австро-Угорщини качана Першої Світової Війни, ви станете учасниками подій роману великого чеського класика. Різніх героїв зустріне на своєму шляху Швейк, дере чем знайде справжнього друга - поручника Лукаша.

Вистава побудовали на єднанні всех можливий у театрі жанрів, но найголовнішім ее достоїнством є відверта театральність, імпровізація, что доведена до абсолюту, коли щезає межа между актором и глядача, коли глядач непомітно для себе становится повноправнім учасником подій, неймовірних пригод, ім'я Яким - Життя.

Цю Вистава неможна переповісті, вона шкірного разу звучить по-ІНШОМУ. І не тільки за рахунок імпровізації, а й за рахунок чутлівості та розуміння оглядної зали, від якої актори набуваються Енергію творчості.

Чи не Випадкове, протягом років, «Швейк» лишається одним з найпопулярнішіх спектаклів. З его героями Знайомі Глядачі багатьох міст НЕ лишь України, но й России, Польщі, Румунії, Білорусії. У 1 999 году ця вистава побувала на Міжнародному фестивалі «МІТТЕЛФЕСТ» в Италии, де булу Визнана не просто кращий, а стала подією форуму.

Тільки один день - 23 листопада 2019 року о 18-00 - ШВЕЙК !!!

Вистава демонструється українською мовою.