Швейк

23 листопада 2019, Сб. 18:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю


Швейк у Одеса! Чекаємо вас 2019-11-23 о 18:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Швейк на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

ЧОМУ ВАРТО ПІТІ НА Вистава ШВЕЙК?

1. Всім шанувальник СВІТОВОГО мистецтва! Вперше в Одесі !.
2. Гастролі первшої сцени України - Київського національного драматичного театру ім. І.Франка (м. Київ), вистава за романом Ярослава Гашека.
3. Доторкнутіся до вічного и прекрасного.

Вистава «Швейк» - це более, чем вільна інтерпретація славнозвісного роману Ярослава Гашека «Пригоди бравого вояки Швейка».

Много в чому вона стала можливий Завдяк двом неординарним акторська особістом: Богдану Бенюку (Народний артист України) та Анатолію Хостікоєву (Народний артист України). Саме їх Багаторічний творчий тандем спровокував ідею создания вистави про істінну чоловічу дружбу, про доброту та людяність, Які НЕ підвладні ані часу, ані будь-Якім випробування.

Завдяк фантазії творців вистави (режисер-постановник М. Гринишин) «оживе» пам'ятник Швейка и ми разом з героями потрапімо до Австро-Угорщини качана Першої Світової Війни, ви станете учасниками подій роману великого чеського класика. Різніх героїв зустріне на своєму шляху Швейк, дере чем знайде справжнього друга - поручника Лукаша.

Вистава побудовали на єднанні всех можливий у театрі жанрів, но найголовнішім ее достоїнством є відверта театральність, імпровізація, что доведена до абсолюту, коли щезає межа между актором и глядача, коли глядач непомітно для себе становится повноправнім учасником подій, неймовірних пригод, ім'я Яким - Життя.

Цю Вистава неможна переповісті, вона шкірного разу звучить по-ІНШОМУ. І не тільки за рахунок імпровізації, а й за рахунок чутлівості та розуміння оглядної зали, від якої актори набуваються Енергію творчості.

Чи не Випадкове, протягом років, «Швейк» лишається одним з найпопулярнішіх спектаклів. З его героями Знайомі Глядачі багатьох міст НЕ лишь України, но й России, Польщі, Румунії, Білорусії. У тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ять году ця вистава побувала на Міжнародному фестивалі «МІТТЕЛФЕСТ» в Италии, де булу Визнана не просто кращий, а стала подією форуму.

Тільки один день - 23 листопада 2019 року о 18-00 - ШВЕЙК !!!

Вистава демонструється українською мовою.

Схожі події

Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Зроблені в Одесі Зроблені в Одесі 2 Події Зроблені в Одесі 19.02 - 20.02.2020 Кармен-сюїта 08 березня 18:00, Нд Кармен-сюїта Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 120 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 08 березня Кармен-сюїта Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Вій Вій 2 Події Вій 27.02 - 22.03.2020