13 грудня 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 427 грн.
від 427 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Silhouette and VINX?

1. Це унікальний спільний проект угорських джазменів і американського перкусіоніста.
2. Потрапити під чарівність хрипкого низького голосу легендарного вокаліста.
3. Вас чекає ідеальний вечір, на який варто заздалегідь купити квиток.

13 грудня в межах фестивалю JazzBez виступлять найбільш очікувані гості - Silhouette and Vinx (Угорщина-США).

Фронтмен колективу Вінкс по праву вважається одним із найталановитіших сучасних вокалістів-імпровізаторів. Чого тільки вартий список його колаборацій! Stevie Wonder, Sting, Herbie Hancock, BB King, Taj Mahal, Lou Reed, Kenny G, Sheryl Crow, Cassandra Wilson, Zap Mama та ін. І цей перелік можна продовжити низкою не менш значимих імен в історії світової музики.

Неперевершений вокал Вінкса був охарактеризований Al Jarreau як "запорука безпеки майбутнього джазової вокальної імпровізації". Унікальний тембр, складні багатошарові мелодії і незмінний барабан, з яким нерозлучний співак, роблять його дійсно особливим і впізнаваним.

Як розповідає сам виконавець, вони ніколи не знають, що будуть грати, сприймаючи музику як словник: "Ми беремо "слова" і складаємо історію". За словами Вінкса, якщо є, чим поділитися зі слухачами, все інше - не так важливо.

Вас чекає витримана суміш фанку, джазу, блюзу і bossa nova. Зустрінемося 13 грудня в Urban Music Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати