Сильніше смерті

2 березня 2020, Пн. 18:00
Концерт хол Одеса Одеса, Гагаринское плато, 5
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Семінар-інструкція «Сильніше смерті» в Одесі! 2 березня в концерт-холі «Одеса» психолог і тренер Євген Койнов проведе унікальний семінар «Сильніше смерті».

Чому варто піти на тренінг «Сильніше смерті» в Одесі?

1. Семінар «Сильніше смерті» вперше відбудеться в Україні.
2. Спікер поділиться професійною мудрістю та допоможе знайти відповіді на непрості запитання.
3. Тренінг додасть осмисленості та яскравих фарб у ваше життя.

Євген Койнов з тренінгом «Сильніше смерті» в Одесі

2 березня в концерт-холі «Одеса» Євген Койнов проведе важливий тренінг «Сильніше смерті». Тема, яка не залишає байдужих, розкриється з точки зору багатовікового вчення Аюрведи. Досвідчений психолог, тренер і учень доктора Торсунова – Євген Койнов – делікатно та зрозуміло пояснить головні помилки людини в ставленні до смерті. Виявляється, до відходу з життя теж треба бути готовим.

Ексклюзивний семінар-інструкція «Сильніше смерті» в концерт-холі «Одеса»

«Чи є світло в кінці тунелю?» – так узагальнено можна сформулювати центральне питання семінару. Євген Койнов детально розкриє дуже складні та важливі запитання для кожного з нас:

  • Що таке смерть?
  • Як залишити тіло правильно?
  • Що робити, якщо йде близька людина?
  • Як душа знаходить нове тіло?
  • Що чекає на людину після смерті?

Завдяки відвідуванню семінару ви усвідомите глибоке та непізнане для звичайної людини явище – смерть. Євген Койнов присвятив вивченню складної теми багато років. Досвід і знання тренера допоможуть кожному не тільки підготуватися до прощання з власним тілом, а й по-іншому прийняти смерть іншої людини.

Ви побачите, як правильне ставлення до смерті змінює ваше життя на краще.

Де купити квитки на семінар «Сильніше смерті» в Одесі?

Замовити квитки на семінар «Сильніше смерті» в концерт-холі «Одеса» ви можете на сайті Concert.ua.

Схожі події

Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Concert.ua Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати Ukrainian Business Marathon 17 жовтня 10:00, Сб Ukrainian Business Marathon Львів, Територія "Арена Львів" від 3150 грн. Ukrainian Business Marathon Вже не хочу 17 жовтня Ukrainian Business Marathon Територія "Арена Львів" Придбати