Сільва (гастролі Одеського театру оперети)

від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на оперету «Сільва»?

1. Це натхненна романтична історія про те, як любов долає всі перешкоди
2. Ви почуєте кращі оперні голоси сучасної України.
3. І побачите найвідомішу угорську постановку на власні очі.

«Сільва» — це зразок класичної оперети в постановці традиційного українського театру

Якщо ви цікавитесь театром, то напевно чули про цю виставу (інша її назва — «Королева чардаша»). Вона була написана в Угорщині більш ніж сто років тому і назавжди виборола собі місце у світовій культурі. Українська версія ставиться на оригінальну музику автора оперети, Імре Кальмана, а віршований переклад зробили Володимир Михайлов та Дмитро Толмачов.

Ви будете у захваті від краси віртуозних вокальний партій «Сільви»

А сюжет опери захопить вас ще більше! Сільва Вареску — приваблива дівчина та найкраща танцюристка відомого у місті вар’єте. За іронією долі в неї закохується хлопець з благородного сімейства, майбутній князь Веллергейм. Між ними спалахує пристрасть, але ви вже, напевно, здогадалися, що родина князя проти цих стосунків.

Гадаєте, що Сільва та Едвін (так звати князя) — «угорські Ромео та Джульетта»? Аж ніяк! На відміну від них, вони дуже норовливі й горді, тож скоріш нагадують персонажів відомої казки «Лисичка та Журавель». Родина князя робить усе, щоб розлучити пару, та ще більше для цього роблять самі закохані.

Оперета наповнена пристрасними вокальними партіями, емоційними жестами і несподіваними сюжетними поворотами. Постановники зробили все, щоб увага глядачів була прикута до сцени аж до фінальної репліки.

Купуйте квитки за найкращіми цінами на concert.ua! Вистава вже скоро!

Схожі події

Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Сільва 10 липня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 10 липня Сільва Літній театр Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Ведмідь і Освідчення 02 серпня 19:00, Нд Ведмідь і Освідчення Київ, Театр Актор від 100 грн. Ведмідь і Освідчення Вже не хочу 02 серпня Ведмідь і Освідчення Театр Актор Придбати