24-pay-mark Created with Sketch.

Сімейний альбом/Album di Famiglia

від 150 грн.

Про подiю

Вистава «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві. Київський театр драми та комедії представляє трагікомедію «Сімейний альбом/Album di Famiglia».

Чому варто піти на спектакль «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві?

  1. Вкотре переосмислити роль сім'ї в житті людини.
  2. Відкрити для себе складний формат комедії масок.
  3. Отримати нові незвичайні враження.

Вистава «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві

Київський театр драми та комедії представляє «трагікомедію про вареники та 90-ті» – «Сімейний альбом/Album di Famiglia». Вистава є першою постановкою роботи видатного італійського режисера Маттео Спіацці в Україні. Автор відомий як активний популяризатор сучасної комедії масок. Не пропустіть яскравий спектакль.

Яскрава постановка Маттео Спіацці на сцені Київського театру драми та комедії

На вас чекає справжня подорож у часі. А точніше – в 90-ті, на зламі часу, коли розпався Радянський Союз і американські новинки стали заповнювати вітрини. У центрі уваги – українська сім'я, яка об'єднує три покоління. Так до чого тут вареники? – Приходьте, щоб все дізнатися. Незвичайний формат постановки, в якій всі актори грають у масках, забезпечить купу нових вражень.

  • Режисер-постановник – Маттео Спіацці.
  • Актори – Олег Стефан, Анастасія Пустовіт, Олександр Піскунов, Тетяна Круліковська й інші.
  • Тривалість – 1 година 30 хвилин, без антракту.

Де купити квитки на виставу «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві?

На сайті Concert.ua завжди можна вибрати найкращі місця й оформити квитки на виставу «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Київському театрі драми і комедії, онлайн або з доставкою.

Схожі події

03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати Повернення блудного батька 03 грудня 18:00, нд Повернення блудного батька Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Повернення блудного батька Вже не хочу 03 грудня Повернення блудного батька МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 16 грудня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 16 грудня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати