-50% на кожен 2й квиток

Симфонічний Depeche Mode

31 серпня 2020, Пн. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Симфонічний Depeche Mode у Києві! Чекаємо на вас 31 серпня 2020 в 19:00 на локації D12, Київ.

Концерт в останній день літа: Симфонічний Depeche Mode на терасі

31 серпня не пропустіть унікальний концерт від GosOrchestra. Колектив перетворить культові Depeche Mode на глибокі та емоційні симфонії. Такого виконання ви ще не чули!

Оркестр GosOrchestra

GosOrchestra - унікальний творчий союз, створений у 2016-му році талановитим диригентом Олександром Госачинським і аранжувальником Олексієм Талановим. Оркестр був створен, як висококласне симфонічне супроводження сучасної поп-рок музики.

GosOrchestra - це завжди особлива синергія. В репертуарі колективу понад 200 композицій в авторських аранжуваннях. Триб'ют - програми The Beatles, Queen, Michael Jackson, Prodigy, творів Стінга, а відтепер ще й концептуальна компіляція на культових "Депеш Мод", прем'єра якої власне і відбудеться в останній день літа у D12.

Оркестр веде активну гастрольну діяльність з ексклюзивними концертними програмами на різних майданчиках Києва та України. Місія колективу - якісний розвиток жанру в екзистенційному авторському союзі «глядач-музика».

Філігранна майстерність, музична чуйність і всепоглинаюча пристрасть до класики, - це головний інструмент GosOrchestra в досягненні поставлених завдань та цілей.

Де купити квитки на концерт Симфонічний Depeche Mode?

Ви можете придбати квитки на Симфонічний Depeche Mode на Concert.ua онлайн. Квитки будуть доступні на email та в Особистому кабінеті на сайті.