24-pay-mark Created with Sketch.

Симфонічний концерт на даху Менори

від 250 ₴

Про подiю

Симфонічний концерт на даху «Менори» у Дніпрі відбудеться 13 серпня 2023 року о 18:00 в Центрі «Менора».

Чому варто піти на Симфонічний концерт на даху «Менори» у Дніпрі?

  1. Красива музична подія під відкритим небом.
  2. Спеціальна програма у ритмах біг-бендів Нью-Йорка.
  3. Приємне розчинення у магічній атмосфері події.

Симфонічний концерт на даху «Менори» у Дніпрі

Запрошуємо вас на незабутній вечір живої музики у виконанні талановитих майстрів Академічного симфонічного оркестру Дніпропетровської філармонії! Диригент – заслужений артист України Віктор Плоскіна.

Музичні чари в дії

13 серпня ви отримаєте неймовірну насолоду від прекрасної програми, що занурить в атмосферу епохи американських біг-бендів, чия музика лунала у 20-ті роки ХХ століття. Центром народження й розквіту вільних ритмів був, звісно, динамічний та бурхливий Нью-Йорк. А найвидатнішими його представниками – американські композитори Джордж Гершвін та Леонард Бернстайн. До програми концерту увійдуть наступні твори:
  • Леонард Бернстайн. Увертюра до мюзиклу «Кандід» та «Вестсайдська історія»;
  • Джордж Гершвін. Увертюра «Американець в Парижі»;
  • Артуро Маркес. Дансон n.2;
  • Отторіно Респігі. Симфонічна сюїта «Фонтани Рима».
Приходьте, насолоджуйтеся приємним літнім вечором та чудовою музикою і дозвольте своєму серцю битися частіше під неймовірні звуки саксофону! А захочете танцювати – то ніхто вас не стримуватиме, адже це буде саме ваш вечір. До зустрічі!

Де купити квитки на Симфонічний концерт на даху «Менори» у Дніпрі?

Ви можете придбати квитки просто зараз на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати