24-pay-mark Created with Sketch.

Симфонічний Queen

від 190 ₴

Про подiю

Симфонічний Queen у Рівному! 19 лютого у Міському будинку культури у Рівному відбудеться концерт Симфонічний Queen за участю GosОrchestra.

Чому варто піти на Симфонічний Queen у Рівному?

  1. Легендарний гурт, що увійшов в історію світової рок-музики.
  2. Величні композиції у яскравому виконанні оркестру.
  3. Подія, що сколихне вашу буденність.

Великий концерт Симфонічний Queen у Рівному

19 лютого запрошуємо вас до Міського будинку культури на концерт Симфонічний Queen! На сцені – оркестр GosОrchestra під управлінням Олександра Госачинського. Головні хіти століття у виконанні майстрів прозвучать неймовірно яскраво і драйвово.

Квитки варто замовляти вже сьогодні.

Симфонічний оркестр GosОrchestra із програмою Симфонічний Queen на сцені Міського будинку культури

Легендарний гурт Queen подарував людству справжні рок-шедеври. Це пісні, що і сьогодні не припиняють ставити на радіостанціях та у телеефірах. Для когось Queen – це перше кохання, перші зізнання й перший у житті повільний танець. І точно знаємо одне: немає байдужих, коли звучать The Show Must Go On, We Will Rock You, I Want To Break Free та інші легендарні роботи.

Концерт подарує всім неймовірний заряд енергії та неповторних емоцій. Долучайтеся!

Де купити квитки на Симфонічний Queen у Рівному?

Квитки на Симфонічний Queen у Рівному ви можете оформити онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати