Симфонія романсу

26 березня 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 70 грн.
від 70 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Симфонія романсу"?

1. Поринути в емоційний світ музики.
2. Отримати незрівнянне задоволення від шикарного вокалу.
3. Зарядитися натхненням.

26 березня у Жовтневому палаці відбудеться унікальна подія для справжніх поціновувачів музики – концерт "Симфонія романсу".

Для вас виступить Анатолій Кочерга, якого по праву називають "номером один" серед басів України. Він затребуваний як на Батьківщині, так і за кордоном. Регалії артиста можна перераховувати довго. Але головне те, що його виконання здатне доторкнутися до душі слухачів. Євген Євтушенко колись сказав про нього: "У Кочерги, у Анатолія, особлива анатомія: він горлом тільки їсть і п'є, а серцем – дихає і співає". Анатолій Кочерга виступає як камерний співак. У його репертуарі є і вокально-симфонічні твори, і арії, і романси. 26 березня знаменитий бас виконає пісні, арії з опер, романси як українських, так і закордонних композиторів. А родзинкою виступу стануть куплети Мефістофеля з твору Шарля Гуно "Фауст".

Виконавець буде виступати у супроводі легендарного Оркестру Народних Інструментів – знаменитий колектив під керівництвом Вікторії Васильєвої у 2018 році відзначив своє 60-річчя!

Чекаємо всіх на феєрію співу, музики і любові!