Симфонії Всесвіту II. Шломо Мінц

9 лютого 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Концерт Симфонії Всесвіту II. В Україну повертаються приголомшливі Симфонії Всесвіту. Чекаємо на вас 9 лютого в Київській Консерваторії.

Чому варто піти на концерт Симфонії Всесвіту II?

1. Майстерність і професіоналізм поза межами уявного.
2. У живому виконанні пролунають шедеври італійської класики.
3. Ви отримаєте потужний енергетичний заряд.

Повернення грандіозного проєкту Симфонії Всесвіту

Запрошуємо всіх поціновувачів якісної музики на великий концерт Симфонії Всесвіту II. Мелодії, що вражають, виконання, яке надихає та безліч яскравих вражень – лише завдяки Симфоніям Всесвіту.

Головними натхненниками вечора стануть Шломо Мінц, скрипаль зі світовим ім’ям, та Дмитро Яблонський, номінант премії Греммі, талановитий віолончеліст, головний диригент оркестру «Віртуози Києва».

Творчість, що сповнює енергією, – для вас!

Видатні музиканти та розкішна програма концерту

Оркестр «Віртуози Києві» за участі легендарного Шломо Мінца пропонує смачну програму:

  • Джузеппе Верді – Увертюра до опери «Сила долі»;
  • Олексій Шор – Seascapes для скрипки з оркестром;
  • Каміль Сен-Санс – Інтродукція та Рондо каприччиозо для скрипки з оркестром;
  • Фелікс Мендельсон-Бартольді – Симфонія n.4 Ля мажор (Італійська).

Це справжні шедеври класичної музики, створені італійськими майстрами. Впізнавані мотиви, чуттєва скрипка подарують безмежне захоплення та найприємніші миті.

Шломо Мінц визнаний одним з кращих скрипалів сучасності. Є володарем премій Premio Internazionale Accademia Musicale Chigiana, Diapason D'Or, Grand Prix du Disque та багатьох інших.

Дмитро Яблонський – диригент і віолончеліст зі світовим ім’ям, почесний диригент Єрусалимського оркестру, професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти. Йому підкорилися Карнегі-хол в Нью-Йорку та Ла Скала в Мілані.

Справжнє мистецтво близько – просто доторкніться.

Де купити квитки на концерт Симфонії Всесвіту II?

Замовити квитки на концерт Симфонії Всесвіту II онлайн або з доставкою можна на сайті Concert.ua.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати