Simrit Kaur

10 вересня 2019, Вт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1250 грн.
від 1250 грн.

Галерея

Simrit Kaur у Києві - фото №1 Simrit Kaur у Києві
Simrit Kaur у Києві - фото №2 Simrit Kaur у Києві афіша
Simrit Kaur у Києві - фото №3 Simrit Kaur у Києві квитки
Simrit Kaur у Києві - фото №4 Simrit Kaur у Києві на concert.ua
Simrit Kaur у Києві - фото №5 Simrit Kaur у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт ЗВУК ДУШІ.Simrit Kaur?

1. Перший концерт Simrit Kaur в Україні.
2. Музика, яка звільняє і наповнює одночасно.
3. Багаторазовий лідер чартів Billboard Music - за допомогою музичного осмислення глибини священного і стародавнього в епоху нашої сучасності - допоможе розкрити Звук вашої Душі.

Сімріт Каур відома завдяки своїй музиці і артистизму, якими захоплюються навіть Стів Тайлер з Aerosmith і Белінда Карлайл з Go-Go's; творчість Сімріт - це неймовірна глибина, що запам'ятовується краса, і психоделічна атмосфера.

В основі її творів - гармонійна краса і мелодійна чутливість Стародавньої Візантії і грецьких православних піснеспівів, з якими вона росла, пульсації західноафриканських барабанних традицій, які вона вивчала, а також вокальні та фортепіанні пізнання з різних культур.

Сімріт практикує і є сертифікованим інструктором по кундаліні-йога і Наадам-йога. Вона також отримала ініціацію і практикує Рейкі (2-й ступінь). За її власним розробленим курсом - «The Supreme Sound» - про йогу голосу і звуку, який вже отримав популярність у всьому світі, продовжують навчатися тисячі людей.

Своїм неповторним звучанням і художністю Сімріт розширила відомі жанрові рамки і вивела спів мантр на якісно і кількісно новий рівень. Своїм унікальним творчістю вона привносить глибину священного і стародавнього в епоху сучасності.

Крім того, що Сімріт багаторазово очолювала світові музичні чарти, включаючи iTunes кілька тижнів поспіль і Billboard Music Топ-5 і Топ-10, вона також заснувала свою власну звукозаписну компанію Simrit Kaur Music.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати