Odessa Classic: Сіпріан Кацаріс

1 червня 2019, Сб. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Odessa Classic: Сіпріан Кацаріс в Одесі - фото №1 Odessa Classic:  Сіпріан Кацаріс в Одесі

Про подiю

Сіпріан Кацаріс і Оркестр Одеського Оперного театру під керуванням Ігоря Шаврука. Відкриття фестивалю.

Сіпріан Кацаріс - видатний французький піаніст, на рахунку якого десятки міжнародних премій і нагород. Список великих оркестрів, з якими він виступав, займає лист А-4. З юного віку Кацаріс збирає великі зали - перший сольний виступ артиста відбувся в 15-річному віці в театрі на Єлисейських полях (Théâtre des Champs-Elysées).

Він згадується в книгах "Великі піаністи: від Моцарта до теперішнього часу", "Die Musik in Geschichte und Gegenwart: Allgemeine Enzyklopädie der Music (MGG)" і ряді інших. Дискографія Кацаріса налічує понад 40 дисків, в тому числі всі концерти Моцарта. Диски артиста отримали безліч призів за кращий запис року в різних країнах; він записувався на фірмах SONY, TELDEC, DECCA, Deutsche Grammophon, EMI і на власному лейблі PIANO21. Музикант регулярно проводить безліч майстер-класів - в Нью-Йорку, Торонто, Зальцбурзі, Гаазі, Шанхаї і т.д.

Володар премії "Артист ЮНЕСКО в ім'я миру", "Орден Пошани Великого Герцогства Люксембурзького", французького "Ордена Мистецтв і літератури" та інших. Особливу популярність Сипріану Кацарісу принесли виконання композиторів Віденської класики.

У програмі: 3-й фортепіанний концерт Бетховена і 21-й фортепіанний концерт Моцарта.

Інші дати

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати