Odessa Classic: Робі Лакатош та ансамбль

2 червня 2019, Нд. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Odessa Classic: Робі Лакатош та ансамбль в Одесі - фото №1 Odessa Classic:  Робі Лакатош та ансамбль в Одесі
Odessa Classic: Робі Лакатош та ансамбль в Одесі - фото №2 Odessa Classic:  Робі Лакатош та ансамбль в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Робі Лакатош та ансамбль"?

1. Король циганської скрипки
2. Найшвидший скрипаль світу
3. Супровід ансамблю професіоналів світового рівня

За угорським скрипалем Робі Лакатошем закріпився титул «короля циганської скрипки».

Робі Лакатош зібрав переаншлаг на ODESSA CLASSICS - 2018. Віртуоз - представник знаменитої династії Лакатош - ромських музикантів, яких більше 150 років вважають кращими скрипалями світу в жанрі популярної музики. Випускник Консерваторії Бела Бартока в Будапешті, Лакатош - володар нагород, як в області класичної скрипкової музики, так і в жанрах джазової та народної музики. Його унікальний звук - наслідок академічної освіти і неповторної сімейної музичної школи.

"Найшвидший скрипаль світу" ( "Daily Telegraph") в своєму ансамблі зібрав блискучих інструменталістів. Разом з ними він записав 5 альбомів, 3 з яких на Deutsche Grammophon. На рахунку самого Робі Лакатоша - 16 дисків.

На ODESSA CLASSICS 2019 ансамбль Робі Лакатоша представить програму "The Best of Lakatos"

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати