10 листопада 2018, Сб. 20:00
Концерт холл Бархат Бориспіль, ул. Киевский шлях, 69А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Скай у Борисполі - фото №1 picture
Скай у Борисполі - фото №2 picture
Скай у Борисполі - фото №3 picture
Скай у Борисполі - фото №4 picture
Скай у Борисполі - фото №5 picture
Скай у Борисполі - фото №6 picture
Скай у Борисполі - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Скай?

1. СКАЙ - культовий український рок-гурт
2. Драйв та фірмова подача улюблених пісень
3. "Тебе це може вбити", "Те, що треба", "BEST Друг", "Подаруй світло" - пісні, які ми обов'язково заспіваємо всім залом!

Бориспіль зустрічає легендарних тернопільських хлопців, які завоювали серця мільйонів слухачів в Україні та за її межами!

На сьогоднішній день, гурт "СКАЙ" має в своєму доробку 6 альбомів, безліч кліпів, нагород, гастрольних турів, фестивальних виступів і величезну армію фанатів. Колектив неодноразово отримував премію в різних номінаціях ( "Краща чоловіча група", "Краща акустична програма" і т.д.). Команда співпрацювала з камерним оркестром, гастролювала по США та Канаді, давала концерти в Дубліні, Парижі та Лондоні. Своє 15-річчя хлопці відзначили масштабним всеукраїнським туром.

Вже 10 листопада, на сцені РК "Бархат" - учасники колективу продемонструють свої емоціі та драйвовість, а ми - відірвемось на повну та отримаємо безмежне задоволення від улюблених пісень та незабутньої атмосфери.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати