24-pay-mark Created with Sketch.

Скай напролом

від 195 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ СКАЙ. НАПРОЛОМ?

  1. Легендарний колектив із величезною армією шанувальників.
  2. Нова програма: презентація альбому «НАПРОЛОМ» та усі хіти гурту.
  3. Подія, що викличе найширшу палітру емоцій і залишить слід у кожнім серці.

КОНЦЕРТИ ГУРТУ СКАЙ. НАПРОЛОМ В УКРАЇНСЬКИХ МІСТАХ

Протягом квітня й травня легендарні українські рокери СКАЙ відіграють потужні концерти у великих містах та невеличких містечках. Серед них – столиця та звільнені території. У рамках весняного туру заплановано десятки виступів гурту. Слідкуйте за анонсами та встигніть замовити квитки за кращою ціною!

НОВИЙ АЛЬБОМ «НАПРОЛОМ» ТА ВЖЕ ДОБРЕ ВІДОМІ ПІСНІ: ГУРТ СКАЙ ІЗ КОНЦЕРТОМ У ВАШОМУ МІСТІ

«НАПРОЛОМ» – назва 7-го альбому команди Олега Собчука. Реліз заплановано на весну цього року. Одразу ж музиканти вирушать у масштабний тур, що охопить велику кількість міст України. Тож у кожного буде можливість наживо заспівати разом із фронтменом СКАЙ улюблені пісні та почути нові роботи гурту. Концерти туру «НАПРОЛОМ» – це безмежний діапазон емоцій, це сльози радості та почуття, від яких втрачаєш голову… І об’єднає всі ці події абсолютна щирість та впевненість у нашій перемозі.

Не пропустіть зустріч, що торкнеться кожного серця.

До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ СКАЙ. НАПРОЛОМ?

Замовити квитки на концерт СКАЙ. НАПРОЛОМ дуже просто онлайн на сайті Concert.ua.


Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати