Лавка

7 липня 2019, Нд. 19:30
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Лавка?

1. Твір, який чіпляє надовго
2. Мінімальна оформлення (на сцені - всього одна лава і два актори) і глибокий сенс
3. Сучасне режисерське прочитання оригінальної історії середини 20 століття

Пронизливий - напевно, одне з найбільш підходящих визначень для спектаклю, який пропонується до перегляду. У виконанні акторів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - трагікомедія «Лавка». Назва - лаконічно, але зміст - нескінченно ємко. НЕ пропустіть!

В основі сюжету вистави - однойменна п'єса знаменитого драматурга Олександра Гельмана, який свого часу названа «шедевром соціально-побутової драми». Твір вийшов у світ у другій половині минулого століття. Тим цікавіше побачити його переосмислення сьогодні.

«Лавка» - це бездоганна гра акторів, це смішні і душевні моменти, пов'язані з тонкими психологічними епізодами. Зворушлива постановка полонить щирістю. У ній є все: запаморочливий романтика, інтрига і напруженість, найширша гама почуттів - від ненависті - до ніжності, від болю - до захоплюючого насолоди.

Глибока постановка змушує глядача в черговий раз замислитися: а чи можуть бути універсальні, єдині визначення таких понять як щастя, любов. І так чи близька та гармонія, про яку мрієш. Одні йдуть до неї все життя, а хтось так і не знаходить. І це - наша реальність ...

Режисер-куратор - О. Гаврилюк.
В ролях - Ольга Когут і Юрій Яковлєв.

Вистава на одну дію, тривалістю о 1 годині 30 хвилин.

Схожі події

фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020