12 січня 2020, Нд. 19:30
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Лавка?

1. Твір, який чіпляє надовго
2. Мінімальна оформлення (на сцені - всього одна лава і два актори) і глибокий сенс
3. Сучасне режисерське прочитання оригінальної історії середини 20 століття

Пронизливий - напевно, одне з найбільш підходящих визначень для спектаклю, який пропонується до перегляду. У виконанні акторів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - трагікомедія «Лавка». Назва - лаконічно, але зміст - нескінченно ємко. НЕ пропустіть!

В основі сюжету вистави - однойменна п'єса знаменитого драматурга Олександра Гельмана, який свого часу названа «шедевром соціально-побутової драми». Твір вийшов у світ у другій половині минулого століття. Тим цікавіше побачити його переосмислення сьогодні.

«Лавка» - це бездоганна гра акторів, це смішні і душевні моменти, пов'язані з тонкими психологічними епізодами. Зворушлива постановка полонить щирістю. У ній є все: запаморочливий романтика, інтрига і напруженість, найширша гама почуттів - від ненависті - до ніжності, від болю - до захоплюючого насолоди.

Глибока постановка змушує глядача в черговий раз замислитися: а чи можуть бути універсальні, єдині визначення таких понять як щастя, любов. І так чи близька та гармонія, про яку мрієш. Одні йдуть до неї все життя, а хтось так і не знаходить. І це - наша реальність ...

Режисер-куратор - О. Гаврилюк.
В ролях - Ольга Когут і Юрій Яковлєв.

Вистава на одну дію, тривалістю в 1 годину 30 хвилин.