Скапен

2 листопада 2018, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скапен"?

1. Класика - актуальна поза часом.
2. Гарантовано продовжити собі життя.
3. Зрозуміти, що все відбувається на краще, незалежно від обставин.

Чернігівський музично-драматичний театр представляє свою інтерпретацію знаменитої комедії Жана-Батіста Мольєра.

У постановці Андрія Бакірова п'єса класика заграє сучасними фарбами. Уявіть тільки: Мольєр написав "Витівки Скапена" майже 350 років тому, а твір залишається смішним і актуальним і сьогодні. І все тому, що класика звертається до вічних тем і незмінною природі людини. Неаполь - морський порт в Італії. Він відкритий не тільки всім вітрам та заїжджим кораблям, а й пригоди, почуттям, інтриг. Так вийшло, що тут живуть два закоханих, чий вибір буде, напевно, не схвалений деспотичними батьками. Щоб уникнути гнів батьків, вони звертаються до слуги одного з них - Скапену. Повний нестримної енергією шахрай готовий прийти на допомогу.

Ім'я "Скапен" - похідне від scappare (уникати, випаровуватися в італійському). Але ось щось спритному слузі часто не вдається минути ударів палиці через витівки і хитрощів. А ось подяки він отримує зовсім рідко. Як же буде в цей раз? Обов'язково приходьте на цю іскрометну комедію, щоб дізнатися про це! Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський -50% на другий 01 лютого 19:00, Пт Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Вже не хочу 01 лютого Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Будинок Кіно Придбати Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 17 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Снігова Королева -99,9% на третий 28 грудня 18:30, Пт Снігова Королева Київ, Палац Спорту від 150 грн. Снігова Королева Вже не хочу 28 грудня Снігова Королева Палац Спорту Придбати Готель любові Каліфорнія -60% на другий 23 грудня 19:00, Нд Готель любові Каліфорнія Київ, Центральний будинок художника від 140 грн. Готель любові Каліфорнія Вже не хочу 23 грудня Готель любові Каліфорнія Центральний будинок художника Придбати