Скапен

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скапен"?

1. Класика - актуальна поза часом.
2. Гарантовано продовжити собі життя.
3. Зрозуміти, що все відбувається на краще, незалежно від обставин.

Чернігівський музично-драматичний театр представляє свою інтерпретацію знаменитої комедії Жана-Батіста Мольєра.

У постановці Андрія Бакірова п'єса класика заграє сучасними фарбами. Уявіть тільки: Мольєр написав "Витівки Скапена" майже 350 років тому, а твір залишається смішним і актуальним і сьогодні. І все тому, що класика звертається до вічних тем і незмінною природі людини. Неаполь - морський порт в Італії. Він відкритий не тільки всім вітрам та заїжджим кораблям, а й пригоди, почуттям, інтриг. Так вийшло, що тут живуть два закоханих, чий вибір буде, напевно, не схвалений деспотичними батьками. Щоб уникнути гнів батьків, вони звертаються до слуги одного з них - Скапену. Повний нестримної енергією шахрай готовий прийти на допомогу.

Ім'я "Скапен" - похідне від scappare (уникати, випаровуватися в італійському). Але ось щось спритному слузі часто не вдається минути ударів палиці через витівки і хитрощів. А ось подяки він отримує зовсім рідко. Як же буде в цей раз? Обов'язково приходьте на цю іскрометну комедію, щоб дізнатися про це! Чекаємо Вас!

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Вій 09 липня 19:00, Вт Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вій Вже не хочу 09 липня Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати