Скапен

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скапен"?

1. Класика - актуальна поза часом.
2. Гарантовано продовжити собі життя.
3. Зрозуміти, що все відбувається на краще, незалежно від обставин.

Чернігівський музично-драматичний театр представляє свою інтерпретацію знаменитої комедії Жана-Батіста Мольєра.

У постановці Андрія Бакірова п'єса класика заграє сучасними фарбами. Уявіть тільки: Мольєр написав "Витівки Скапена" майже 350 років тому, а твір залишається смішним і актуальним і сьогодні. І все тому, що класика звертається до вічних тем і незмінною природі людини. Неаполь - морський порт в Італії. Він відкритий не тільки всім вітрам та заїжджим кораблям, а й пригоди, почуттям, інтриг. Так вийшло, що тут живуть два закоханих, чий вибір буде, напевно, не схвалений деспотичними батьками. Щоб уникнути гнів батьків, вони звертаються до слуги одного з них - Скапену. Повний нестримної енергією шахрай готовий прийти на допомогу.

Ім'я "Скапен" - похідне від scappare (уникати, випаровуватися в італійському). Але ось щось спритному слузі часто не вдається минути ударів палиці через витівки і хитрощів. А ось подяки він отримує зовсім рідко. Як же буде в цей раз? Обов'язково приходьте на цю іскрометну комедію, щоб дізнатися про це! Чекаємо Вас!

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати