Скапен

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скапен"?

1. Класика - актуальна поза часом.
2. Гарантовано продовжити собі життя.
3. Зрозуміти, що все відбувається на краще, незалежно від обставин.

Чернігівський музично-драматичний театр представляє свою інтерпретацію знаменитої комедії Жана-Батіста Мольєра.

У постановці Андрія Бакірова п'єса класика заграє сучасними фарбами. Уявіть тільки: Мольєр написав "Витівки Скапена" майже 350 років тому, а твір залишається смішним і актуальним і сьогодні. І все тому, що класика звертається до вічних тем і незмінною природі людини. Неаполь - морський порт в Італії. Він відкритий не тільки всім вітрам та заїжджим кораблям, а й пригоди, почуттям, інтриг. Так вийшло, що тут живуть два закоханих, чий вибір буде, напевно, не схвалений деспотичними батьками. Щоб уникнути гнів батьків, вони звертаються до слуги одного з них - Скапену. Повний нестримної енергією шахрай готовий прийти на допомогу.

Ім'я "Скапен" - похідне від scappare (уникати, випаровуватися в італійському). Але ось щось спритному слузі часто не вдається минути ударів палиці через витівки і хитрощів. А ось подяки він отримує зовсім рідко. Як же буде в цей раз? Обов'язково приходьте на цю іскрометну комедію, щоб дізнатися про це! Чекаємо Вас!

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати