Казки Маріїнського парку

20 січня 2019, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Казки Маріїнського парку у Києві - фото №1 Казки Маріїнського парку у Києві
Казки Маріїнського парку у Києві - фото №2 Казки Маріїнського парку у Києві афіша
Казки Маріїнського парку у Києві - фото №3 Казки Маріїнського парку у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Казки Маріїнського парку"?

1. Унікальна багатожанрова постановка за п'єсою сучасного київського автора - про Київ і киян, про те, що відбувається з усіма нами сьогодні і кожен день
2. Гарантія заряду позитивними емоціями і виконання заповітних бажань
3. Можливість відвідати спектакль всією сім'єю

Якщо ви хоча б один раз гуляли по старовинному Маріїнському парку, що розкинувся над Дніпром, то напевно зустрічали там дивакуватого чоловіка в старомодною капелюсі.

Він або повільно походжає по центральній алеї парку, або сидить на лавочці недалеко від "черепашки". Його можна зустріти в парку в будь-яку погоду кожен день після восьмої вечора. Бачили? Ну, якщо побачите, то обов'язково підійдіть до нього і попросіть розповісти одну з його численних історій, записаних в його Книзі Казок.

Книга - завжди при ньому. Зазвичай, він у доброму гуморі і, напевно, не відмовить вам поділитися однією зі своїх дивно Не дивно чарівних історій. А може, і не однієї, а відразу декількома ... Адже в казці - все як у житті, а в житті - все як у Казці. Якщо ж ви дуже-дуже захочете, то ваша Казка, про яку ви мрієте, збудеться!

Рекомендується для сімейного перегляду.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Добро Добро Халва -20% на квиток 19 квітня 19:00, Пт Добро Добро Халва Одеса, Будинок Клоунів від 200 грн. Добро Добро Халва Вже не хочу 19 квітня Добро Добро Халва Будинок Клоунів Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати