Казкове місто

09 - 18 серпня 2019 13:00
пгт.Черноморское Одеса, пгт.Черноморское
від 460 грн.
від 460 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати Казкове місто?

1. 10 днів фестивалю у моря, в затишній атмосфері, в колі друзів.
2. Майстер-класи, етно-музика, барабани, танці, фаєр-шоу.
3. Море позитиву і вражень на весь рік. Вегетаріанські ласощі.

Казкове місто - Фестиваль майстер-класів по саморозвитку. Фестиваль душевного тепла і відкритості! Фестиваль Саморозвитку і Творчості, Радості і Любові, Усвідомленості і Гармонії! :)

ЩО: 10 днів фестивалю в затишній атмосфері, в колі друзів. Майстер-класи, етно-музика, барабани, танці, фаєр-шоу. Море позитиву і вражень на весь рік. Вегетаріанські ласощі.

ДЕ: смт Чорноморське, під Одесою у моря. Open Air КОЛИ: 9-18 Августа. (10 днів)

На Вас чекають:
- 10 днів Фестивалю у затишній атмосфері, в колі друзів
- насичена розвиваюча і розважальна програма
- 10 днів майстер-класів та практичних занять
- езотеричні та духовні практики
- практична психологія, відносини
- ярмарок Hand-made
- йога, фізичний розвиток
- бізнес-тренінги
- навчання грі на музичних інструментах
- танцювальні практики
- холотропное дихання
- вегетаріанська кулінарія
- живі концерти щовечора
- запальне фаєр-шоу
- драйвові барабанні джеми
- найпотужніші танці біля вогнища
- обіймашки
- і ще багато іншого!

Програму фестивалю дивись тут: https://www.skazkafest.org/speekers-odessa-2019

Як відбувається фестиваль? Програма фестивалю Казкове місто складається, в основному, з розвиваючої програми майстер-класів - протягом дня і розважальної програми ввечері - виступ музичних груп, танцювальні колективи, театралізовані шоу. З настанням темряви барабанні джеми, фаєр-шоу, танці біля вогнища

Дні діляться на 3-4 основні блоки майстер-класів; Блок складається з презентаційної лінійки тренерів і самого майстер-класу. Лінійка тренерів - почергова самопрезентація тренерів з описом своїх МК на сцені, на центральній галявині. Так само є додаткові нічні та ранкові блоки майстер-класів, для яких лінійки тренерів окремо не проводяться.

При вході на фестиваль кожен учасник фестивалю може безкоштовно отримати журнал з програмою майстер-класів та концертів. У журналі з програмою докладно описані заявлені майстер-класи, імена ведучих і тренерів, на перших сторінках розміщені контакти тренерів і провідних, що б ви могли зв'язатися з кимось із них після фестивалю, якщо виникне таке бажання.

У друкованому виданні програми розміщена інформація про темах практичних занять, а також назви музичних груп, включаючи час їх виступу на сцені. На останній сторінці журналу розміщена карта фестивалю - носіть програмку з собою, це буде Вашим путівником по Казці :)

Протягом дня працює виставка-ярмарок. З ранку і до пізнього вечора функціонує фуд-корт з затишними чайними і кухнями, в яких можна придбати вегетаріанські та сироедческіе страви. Є дитячий майданчик, де можна залишити своїх діток під наглядом волонтёров.Есть душові, туалети, парковка.

При покупці квитків зверніть увагу, що Відвідувачі (ціна для тих, хто їде вперше), Мешканці Казкового міста (постійні учасники фестивалю)

Схожі події

OPEN AIR. Pirate Island Нова дата 12 вересня 21:00, Сб OPEN AIR. Pirate Island Київ, Secret Place від 299 грн. OPEN AIR. Pirate Island Вже не хочу 12 вересня OPEN AIR. Pirate Island Secret Place Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль 14 серпня 19:00, Пт Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Вже не хочу 14 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеський театр Опери та Балету Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр NICO НОВА ДАТА 17 серпня 19:00, Пн Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Вже не хочу 17 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеська обласна філармонія Придбати Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 17 Подiй Чарівник смарагдового міста 27.12 - 28.06.2020