Казкове місто

09 - 18 серпня 2019 13:00
пгт.Черноморское Одеса, пгт.Черноморское
від 460 грн.
від 460 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати Казкове місто?

1. 10 днів фестивалю у моря, в затишній атмосфері, в колі друзів.
2. Майстер-класи, етно-музика, барабани, танці, фаєр-шоу.
3. Море позитиву і вражень на весь рік. Вегетаріанські ласощі.

Казкове місто - Фестиваль майстер-класів по саморозвитку. Фестиваль душевного тепла і відкритості! Фестиваль Саморозвитку і Творчості, Радості і Любові, Усвідомленості і Гармонії! :)

ЩО: 10 днів фестивалю в затишній атмосфері, в колі друзів. Майстер-класи, етно-музика, барабани, танці, фаєр-шоу. Море позитиву і вражень на весь рік. Вегетаріанські ласощі.

ДЕ: смт Чорноморське, під Одесою у моря. Open Air КОЛИ: 9-18 Августа. (10 днів)

На Вас чекають:
- 10 днів Фестивалю у затишній атмосфері, в колі друзів
- насичена розвиваюча і розважальна програма
- 10 днів майстер-класів та практичних занять
- езотеричні та духовні практики
- практична психологія, відносини
- ярмарок Hand-made
- йога, фізичний розвиток
- бізнес-тренінги
- навчання грі на музичних інструментах
- танцювальні практики
- холотропное дихання
- вегетаріанська кулінарія
- живі концерти щовечора
- запальне фаєр-шоу
- драйвові барабанні джеми
- найпотужніші танці біля вогнища
- обіймашки
- і ще багато іншого!

Програму фестивалю дивись тут: https://www.skazkafest.org/speekers-odessa-2019

Як відбувається фестиваль? Програма фестивалю Казкове місто складається, в основному, з розвиваючої програми майстер-класів - протягом дня і розважальної програми ввечері - виступ музичних груп, танцювальні колективи, театралізовані шоу. З настанням темряви барабанні джеми, фаєр-шоу, танці біля вогнища

Дні діляться на 3-4 основні блоки майстер-класів; Блок складається з презентаційної лінійки тренерів і самого майстер-класу. Лінійка тренерів - почергова самопрезентація тренерів з описом своїх МК на сцені, на центральній галявині. Так само є додаткові нічні та ранкові блоки майстер-класів, для яких лінійки тренерів окремо не проводяться.

При вході на фестиваль кожен учасник фестивалю може безкоштовно отримати журнал з програмою майстер-класів та концертів. У журналі з програмою докладно описані заявлені майстер-класи, імена ведучих і тренерів, на перших сторінках розміщені контакти тренерів і провідних, що б ви могли зв'язатися з кимось із них після фестивалю, якщо виникне таке бажання.

У друкованому виданні програми розміщена інформація про темах практичних занять, а також назви музичних груп, включаючи час їх виступу на сцені. На останній сторінці журналу розміщена карта фестивалю - носіть програмку з собою, це буде Вашим путівником по Казці :)

Протягом дня працює виставка-ярмарок. З ранку і до пізнього вечора функціонує фуд-корт з затишними чайними і кухнями, в яких можна придбати вегетаріанські та сироедческіе страви. Є дитячий майданчик, де можна залишити своїх діток під наглядом волонтёров.Есть душові, туалети, парковка.

При покупці квитків зверніть увагу, що Відвідувачі (ціна для тих, хто їде вперше), Мешканці Казкового міста (постійні учасники фестивалю)

Схожі події

Цирк на льоду Цирк на льоду 4 Події Цирк на льоду 18.08 - 25.08.2019 Свято грузинського вина і кухні KARTULI FEST 14 вересня 12:00, Сб Свято грузинського вина і кухні KARTULI FEST Київ, ВДНГ від 50 грн. Свято грузинського вина і кухні KARTULI FEST Вже не хочу 14 вересня Свято грузинського вина і кухні KARTULI FEST ВДНГ Придбати Фіксі Канікули на морі Фіксі Канікули на морі 3 Події Фіксі Канікули на морі 22.08 - 25.08.2019 Functional Training Show 07 вересня 09:00, Сб Functional Training Show Київ, GYMMAXX ARENA від 599 грн. Functional Training Show Вже не хочу 07 вересня Functional Training Show GYMMAXX ARENA Придбати