24-pay-mark Created with Sketch.

Skillet

18 листопада 2019, пн. 19:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Skillet у Києві - фото №1 Skillet у Києві
Skillet у Києві - фото №2 Skillet у Києві афіша
Skillet у Києві - фото №3 Skillet у Києві квитки

Про подiю

Авторитети американського християнського року – Skillet їдуть до Києва з презентацією нового альбому Victorious у клубі Stereo Plaza 18 листопада 2019 року.

Чому варто піти на концерт Skillet у києві?

1. Енергетика гурту проникає в кожну частинку тіла.
2. Почути треки нового альбому Victorious наживо.
3. Кожен лайв-виступ команди – шоу з позамежними емоціями.

Скіллет представлять новий альбом Вікторіус

Їх знають, їх люблять, їм підспівують забиті зали по всьому світу. Українська аудиторія – не виняток. Skillet їдуть до Києва в рамках туру, присвяченого презентації нового альбому Victorious.

Складно повірити, але Victorious – десятий студійний альбом у дискографії Skillet, яка поповнюється з 1996 року. А здавалося, що альтернативна музика подружжя Джона та Корі Купер зазвучала вперше кілька років тому.

Victorious – важлива подія для гурту, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень.

Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без допомоги будь-кого, – розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed:

Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed – дуже енергійна та весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке – збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки догори на наших концертах.

З Victorious гурт продовжував досліджувати інші музичні території та досліджувати власний звук:

Ми заглибилися та вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася в альбомі. Якусь ми залишили до кращої нагоди. Але в цілому, Victorious вийшов мелодійним. Навіть більш мелодійним, ніж ми робили зазвичай.

Купити квитки на концерт гурту Skillet у Києві

Поспішайте купити квитки на Concert.ua онлайн або з доставкою. Слідкуйте за афішею найяскравіших подій разом з нами!

Артисти

Схожі події

Лілу45 02 грудня 19:00, сб Лілу45 Київ, Stereo Plaza. Малий зал від 800 грн. Лілу45 Вже не хочу 02 грудня Лілу45 Stereo Plaza. Малий зал Придбати Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати