18 листопада 2019, Пн. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1150 грн.
від 1150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Skillet?

1. Енергетика групи проникає в кожен куточок тіла.
2. Одними з перших почути треки нового альбому Victorious – справжнє везіння.
3. Кожен лайв команди – шоу з позамежними емоціями.

Skillet їдуть до Києва з новою платівкою Victorious!

Їх знають, їх люблять, їх пісням підспівують повні зали по всьому світу. У тому числі і в столиці України. До нас їдуть авторитети християнського року – Skillet! Із собою вони привезуть нову платівку Victorious.

Важко повірити, але Victorious – десята студійна платівка у дискографії Skillet, яка стабільно поповнюється з 1996 року. А здавалося, ніби гурт подружжя Джона і Корі Купер з'явився буквально кілька років тому. Так швидко плине час.

Victorious – важливе надбання для Skillet, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень. За ними тримається половина композицій. «Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без будь-чиєї допомоги», – розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed: «Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed – дуже енергійна і весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке – збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки вгору на наших концертах».

З Victorious група продовжувала досліджувати інші музичні території і досліджувати власний звук: «Ми заглибилися і вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася на альбомі. Якусь ми залишили до кращих часів. Але в цілому, Victorious вийшов доволі мелодійним. Навіть трошечки мелодійніше, ніж ми робили зазвичай».

Victorious надійде в продаж 2 серпня, а зараз до прослуховування доступний сингл Legendary – дуже жвава, адреналінова пісня, яка може потрапити до золотого пантеону хітів Skillet: «Ми такого ніколи не робили. Гітарний риф тут то блюзовий, то рок-н-рольний. Нам здалося це прикольним».

Українські фанати вважають так само! Чекаємо вас на великому осінньому шоу Skillet.