Skillet

18 листопада 2019, Пн. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Skillet у Києві - фото №1 Skillet у Києві
Skillet у Києві - фото №2 Skillet у Києві афіша
Skillet у Києві - фото №3 Skillet у Києві квитки

Про подiю

Авторитети американського християнського року – Skillet їдуть до Києва з презентацією нового альбому Victorious у клубі Stereo Plaza 18 листопада 2019 року.

Чому варто піти на концерт Skillet у києві?

1. Енергетика гурту проникає в кожну частинку тіла.
2. Почути треки нового альбому Victorious наживо.
3. Кожен лайв-виступ команди – шоу з позамежними емоціями.

Скіллет представлять новий альбом Вікторіус

Їх знають, їх люблять, їм підспівують забиті зали по всьому світу. Українська аудиторія – не виняток. Skillet їдуть до Києва в рамках туру, присвяченого презентації нового альбому Victorious.

Складно повірити, але Victorious – десятий студійний альбом у дискографії Skillet, яка поповнюється з 1996 року. А здавалося, що альтернативна музика подружжя Джона та Корі Купер зазвучала вперше кілька років тому.

Victorious – важлива подія для гурту, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень.

Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без допомоги будь-кого, – розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed:

Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed – дуже енергійна та весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке – збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки догори на наших концертах.

З Victorious гурт продовжував досліджувати інші музичні території та досліджувати власний звук:

Ми заглибилися та вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася в альбомі. Якусь ми залишили до кращої нагоди. Але в цілому, Victorious вийшов мелодійним. Навіть більш мелодійним, ніж ми робили зазвичай.

Купити квитки на концерт гурту Skillet у Києві

Поспішайте купити квитки на Concert.ua онлайн або з доставкою. Слідкуйте за афішею найяскравіших подій разом з нами!

Артисти

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі 27 серпня 19:00, Чт ДахаБраха. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 850 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі Вже не хочу 27 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі D12 Придбати