Skillet

18 листопада 2019, Пн. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Skillet у Києві - фото №1 Skillet у Києві
Skillet у Києві - фото №2 Skillet у Києві афіша
Skillet у Києві - фото №3 Skillet у Києві квитки

Про подiю

Авторитети американського християнського року – Skillet їдуть до Києва з презентацією нового альбому Victorious у клубі Stereo Plaza 18 листопада 2019 року.

Чому варто піти на концерт Skillet у києві?

1. Енергетика гурту проникає в кожну частинку тіла.
2. Почути треки нового альбому Victorious наживо.
3. Кожен лайв-виступ команди – шоу з позамежними емоціями.

Скіллет представлять новий альбом Вікторіус

Їх знають, їх люблять, їм підспівують забиті зали по всьому світу. Українська аудиторія – не виняток. Skillet їдуть до Києва в рамках туру, присвяченого презентації нового альбому Victorious.

Складно повірити, але Victorious – десятий студійний альбом у дискографії Skillet, яка поповнюється з 1996 року. А здавалося, що альтернативна музика подружжя Джона та Корі Купер зазвучала вперше кілька років тому.

Victorious – важлива подія для гурту, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень.

Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без допомоги будь-кого, – розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed:

Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed – дуже енергійна та весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке – збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки догори на наших концертах.

З Victorious гурт продовжував досліджувати інші музичні території та досліджувати власний звук:

Ми заглибилися та вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася в альбомі. Якусь ми залишили до кращої нагоди. Але в цілому, Victorious вийшов мелодійним. Навіть більш мелодійним, ніж ми робили зазвичай.

Купити квитки на концерт гурту Skillet у Києві

Поспішайте купити квитки на Concert.ua онлайн або з доставкою. Слідкуйте за афішею найяскравіших подій разом з нами!

Артисти

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати