24-pay-mark Created with Sketch.

Skillet

18 листопада 2019, пн. 19:00-23:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1500 ₴
від 1500 ₴

Галерея

Skillet у Києві - фото №1 Skillet у Києві
Skillet у Києві - фото №2 Skillet у Києві афіша
Skillet у Києві - фото №3 Skillet у Києві квитки

Про подiю

Авторитети американського християнського року – Skillet їдуть до Києва з презентацією нового альбому Victorious у клубі Stereo Plaza 18 листопада 2019 року.

Чому варто піти на концерт Skillet у києві?

1. Енергетика гурту проникає в кожну частинку тіла.
2. Почути треки нового альбому Victorious наживо.
3. Кожен лайв-виступ команди – шоу з позамежними емоціями.

Скіллет представлять новий альбом Вікторіус

Їх знають, їх люблять, їм підспівують забиті зали по всьому світу. Українська аудиторія – не виняток. Skillet їдуть до Києва в рамках туру, присвяченого презентації нового альбому Victorious.

Складно повірити, але Victorious – десятий студійний альбом у дискографії Skillet, яка поповнюється з 1996 року. А здавалося, що альтернативна музика подружжя Джона та Корі Купер зазвучала вперше кілька років тому.

Victorious – важлива подія для гурту, оскільки Джон і Корі серйозно взялися за продюсування своїх пісень.

Вперше ми займалися нашими треками самостійно, без допомоги будь-кого, – розповідає Джон Купер.

За словами фронтмена, гурт хотів продовжити позитивну лінію попереднього альбому Unleashed:

Під час роботи над Victorious я усвідомив, що Unleashed – дуже енергійна та весела платівка. Ми хотіли знову зробити щось таке – збірник пісень, які змусять людей рухатися вперед. Ну, або піднімати руки догори на наших концертах.

З Victorious гурт продовжував досліджувати інші музичні території та досліджувати власний звук:

Ми заглибилися та вирішили спробувати все, що хотіли. Якась частина наших експериментів збереглася в альбомі. Якусь ми залишили до кращої нагоди. Але в цілому, Victorious вийшов мелодійним. Навіть більш мелодійним, ніж ми робили зазвичай.

Купити квитки на концерт гурту Skillet у Києві

Поспішайте купити квитки на Concert.ua онлайн або з доставкою. Слідкуйте за афішею найяскравіших подій разом з нами!

Артисти

Схожі події

Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 11 березня 19:00, пн Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 11 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Event Hall на !FESTrepublic Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ Черкаси , ПК «Дружба народів» від 550 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ПК «Дружба народів» Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 690 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати