24-pay-mark Created with Sketch.

Скотний двір - комедія/фарс

29 листопада 2022, вт. 18:30
Підвал Культури Київ, вул. Гончара, 30а
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Скотний двір - комедія/фарс у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-11-29 в 18:30 на локації Підвал Культури, Київ.
Ви можете придбати квитки на Скотний двір - комедія/фарс на Concert.ua онлайн.УВАГА!!! Виставу створено для тих, хто хоче хоча б на деякий час відволіктися від реальності і водночас отримати потужний заряд позитиву і гарного настрою.
Комедію/фарс "Скотний двір" створено за мотивами повісті видатного американського письменника і публіциста Джорджа Орвелла. Ця повість є культовою для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість було опубліковано в 1945 році. Саме з неї почалась світова слава письменника, якого стали називати новим Свіфтом. Виставу поставлено на основі першого перекладу повісті іноземною мовою. І це був переклад українською! Він вийшов під назвою "Колгосп тварин" у 1947 році. Переклад було здійснено українським політемігрантом Іваном Чернятинським для "переміщених" осіб.
Виставу рекомендовано для сімейного перегляду з дітьми від 12 років.
Вистава відбудеться у Підвалі Культури за адресою: вулиця Гончара, 30 а.
Вхід до зали з вулиці Гончара через арку.
Підвал Культури – безпечний майданчик, оскільки водночас є бомбосховищем. Отже, виставу не буде перервано у разі повітряної тривоги.
Вистава триває до півтори години без анатракту., тому глядачі встигнуть дістатися додому до комендантської години (23.00)
Квитки по 200 грн. Посадка вільна.
Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на підтримку ЗСУ
У Підвалі Культури затишна атмосфера є бар.

Схожі події

Чорна комедія ПаРаша 06 грудня 19:00, вт Чорна комедія ПаРаша Київ, Bel etage від 250 грн. Чорна комедія ПаРаша Вже не хочу 06 грудня Чорна комедія ПаРаша Bel etage Придбати Коляда та й плєс… Ізпрежди віка… 26.12, 02.01 Коляда та й плєс… Ізпрежди віка… Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Коляда та й плєс… Ізпрежди віка… 26.12, 02.01 Коляда та й плєс… Ізпрежди віка… Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Імперія янголів 08 грудня 18:00, чт Імперія янголів Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 150 грн. Імперія янголів Вже не хочу 08 грудня Імперія янголів Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю 14 грудня 18:00, ср LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Ужгород, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв від 190 грн. LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Вже не хочу 14 грудня LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Придбати