Скотний двір

27 січня 2019, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Скотний двір у Києві - фото №1 Скотний двір у Києві
Скотний двір у Києві - фото №2 Скотний двір у Києві афіша
Скотний двір у Києві - фото №3 Скотний двір у Києві квитки
Скотний двір у Києві - фото №4 Скотний двір у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скотний двір"?

1. Унікальний спектакль по культової повісті Дж. Оруелла, який поставив і показує тільки театр "Маскам Рад"
2. У Литві спектакль рекомендується до постановки в шкільних театрах - як "вакцинація" молоді від шкідливих звичок
3. Вистава - екологічний: всі декорації і реквізит виготовлені з вторсировини

Попереджаємо: дуже провокаційний жорсткий фарс з гострим політичним і соціальним підтекстом! Однак про серйозне - легко і весело! І кожен глядач зможе побачити в героях себе. Хто ти? Хто я?!

Вистава "Колгосп тварин" ( "Скотний двір") створений за повістю видатного британського письменника і публіциста, майстри антиутопії Джорджа Оруелла. Ця повість є культовою (поряд з антиутопическим романом «1984») для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість була видана в 1945 році. Саме з неї почалася світова слава письменника, якого стали називати новим Свіфтом.

У повісті гротескно і комедійно широкими майстерними мазками зображена еволюція свідомості тварин, які проживають на оборі, а також поступове переродження революційної романтики і безмежної свободи в диктатуру. Крилатим висловом з повісті є вираз: "Всі тварини рівні. Але деякі рівніші".

Спектакль поставлений на основі першого перекладу повісті Оруелла на іншу мову. Це був переклад, здійснений в 1947 році українським політичним емігрантом Іваном Чернятинський для "переміщених" людей.

Вистава є гострою сатирою не тільки на радянську, а й на сучасну дійсність. У ньому присутні одночасно елементи фарсу, гротеску, комедії та драми. Наприклад, фігура свині Наполеона - вождя всіх народів - поєднує риси багатьох диктаторів XX століття.

Рекомендується для сімейного перегляду з дітьми від 11 років. Для дітей - як "вакцинація": в Литві спектакль рекомендується до постановки в шкільних театрах - саме для "вакцинації" молоді від шкідливих звичок.

Чекаємо вас в театрально-виставковому залі Київської фортеці, вхід з бул. Лесі Українки між будинками № 12 і 14.

Інші дати

Скотний двір

23 лютого 2019 19:00

Київська фортеця, Київ

Перейти до опису
від 125 грн.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 40 Подiй Німецький цирк Black and White 17.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 По вулиці моїй... 10 березня 20:00, Нд По вулиці моїй... Київ, Будинок Кіно від 100 грн. По вулиці моїй... Вже не хочу 10 березня По вулиці моїй... Будинок Кіно Придбати Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» 17 лютого 19:00, Нд Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Одеса, Urban Music Hall від 150 грн. Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Вже не хочу 17 лютого Театр вух. Спектакль «Мої найкращі весняні канікули» Urban Music Hall Придбати