Скотний двір

2 грудня 2018, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 125 грн.
від 125 грн.
Обрати квиток

Галерея

Скотний двір у Києві - фото №1 Скотний двір у Києві
Скотний двір у Києві - фото №2 Скотний двір у Києві афіша
Скотний двір у Києві - фото №3 Скотний двір у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Скотний двір"?

1. Унікальна вистава за культовою повістю Дж. Орвелла, яку поставив та показує тільки театр "Маскам Рад"
2. У Литві виставу рекомендовано до постановки в шкільних театрах - як "вакцинація" молоді від шкідливих звичок
3. Вистава - екологічна: всі декорації та реквізит виготовлено із вторсировини

Попереджаємо: дуже провокаційний жорсткий фарс з гострим політичним і соціальним підтекстом! Проте про серйозне - легко й весело! І кожен глядач зможе побачити в героях самого себе. Хто ти? Хто я?!

Виставу "Скотний двір" створено за повістю видатного британського письменника і публіциста, майстра антиутопії Джорджа Орвелла. Ця повість є культовою (поряд з антиутопічним романом "1984") для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість було видано в 1945 році. Саме з неї почалась світова слава письменника, якого стали називати новим Свіфтом.

У повісті гротескно і комедійно широкими майстерними мазками зображено еволюцію свідомості тварин, які проживають на скотному дворі, а також поступове переродження революційної романтики й безмежної свободи на диктатуру. Крилатим висловом з повісті є вираз: "Всі тварини рівні. Але деякі рівніші".

Виставу поставлено на основі першого перекладу повісті Орвелла на іншу мову. Це був переклад, здійснений у 1947 році українським політичним емігрантом Іваном Чернятинським для "переміщених" осіб.

Вистава є гострою сатирою не тільки на радянську, але й на сучасну дійсність. У ній присутні водночас елементи фарсу, гротеску, комедії та драми. Наприклад, постать свині Наполеона - вождя всіх народів - поєднує риси майже всіх диктаторів XX сторіччя.

Рекомендується для сімейного перегляду з дітьми від 11 років. Для дітей - як "вакцинація": у Литві виставу рекомендовано до постановки в шкільних театрах - саме для "вакцинації" молоді від шкідливих звичок.

Чекаємо на вас у театрально-виставковій залі Київської фортеці, вхід з бул. Лесі Українки між будинками № 12 і 14.