СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Скрипаль на даху

4 квітня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Прем'єра «Скрипаль на даху» музика Дж. Бока

Чому скрипаль на даху? На це питання досить часто доводилося відповідати художнику Марку Шагалу, лейтмотивом творчості якого став образ скрипаля, занадто яскравого і незвичайного, щоб існувати в реальності. Проте, художник незмінно повторював, що Скрипаль на даху - це реальність! Скрипаль, мовляв, забрався на дах, щоб його не тривожили. Автори мюзиклу про Тев'є Тевеля, композитор Джеремі Бок і лібретист Джозеф Стайн і Шелдон Харнік втілили Шагаловскіе образ Скрипаля в музичній історії за розповідями Шолома Алейхема «Тев'є молочник». Мюзикл починається композицією «Традиція» і саме тема традиції, згідно із задумом авторів, стала концепцією всього твору. Традиції життя, їх збереження, проходження, їм жителями єврейського містечка Анатовка, що під Києвом, сколихнули почуття людей різних національностей, різних віросповідань. Мюзикл «Скрипаль на даху», який вперше був поставлений на Бродвеї в 1964 році, підкорив серця мільйонів!

Головний герой Тев'є, батько п'яти дочок, міркує про сенс життя і любить порозмовляти з Богом. Він є прихильником традицій, ретельно оберігає сімейне вогнище від негараздів, мріє про щастя і достатку. Тев'є впевнений, що варто вигідно видати дочок заміж, щоб ті влаштувалися в житті якнайкраще. За сюжетом твору сваха ента вже і женихів дочкам Тев'є підшукала. Але замість того, щоб взяти шлюб з багатим вдівцем Лайзером, старша дочка Цейтл виходить заміж за бідного кравця Мотла. Тев'є, розчулений почуттями донечки, благословляє молодих і вмовляє погодитися на їх шлюб дружину Голду. Що ж? «Гроші - вони круглі. Сьогодні там, а завтра вже тут, щоб бути живим здоровим. А головне - це надія! »- філософствує Тев'є.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Нова дата 06 червня 12:00, Сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 06 червня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Нареченого викликали, дівчатка? 16 липня 20:00, Чт Нареченого викликали, дівчатка? Київ, Freedom Hall від 400 грн. Нареченого викликали, дівчатка? Вже не хочу 16 липня Нареченого викликали, дівчатка? Freedom Hall Придбати Солодка Даруся Нова дата 07 вересня 19:00, Пн Солодка Даруся Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 170 грн. Солодка Даруся Вже не хочу 07 вересня Солодка Даруся Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати