24-pay-mark Created with Sketch.

Скриптоніт

8 жовтня 2021, пт. 20:00-22:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119

Галерея

Скриптоніт у Києві - фото №1 Скриптоніт у Києві
Скриптоніт у Києві - фото №2 Скриптоніт у Києві афіша

Про подiю

Звернення організатора

Важливе повідомлення щодо концертів «Скриптоніт»!

Концерт, який був запланований на 10 жовтня 2021 року буде перенесено на 9 жовтня 2021 року. Обмінювати квитки не потрібно, вони є дійсними.

На концерт, який відбудеться 8 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концертів, на яких стоїть одна із наступних дат проведення концерту – 30 травня 2020, 10 жовтня 2020, 15 травня 2021, 8 жовтня 2021.

На концерт, який відбудеться 9 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концерту, на яких стоїть дата проведення концерту – 10 жовтня 2021 року.

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Згідно із чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
 • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген в період з 6 до 9 жовтня 2021 року.

Як отримати знижку:

 • тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево»! Для оформлення перейдіть за посиланням:
 • на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть персоналу «Сінево» під час здачі тесту;

Як зробити тест у відділеннях «Сінево»:

 • експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);
 • будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево»
 • з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).
У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?
У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку (крім відділень позначених «*»).

Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування 08.10.2021 та 09.10.2021 з 16:00 перед подією в приміщенні Stereo Plaza. Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber. При цьому вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»). Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете виключно в онлайні.

Чому варто піти на концерт Скриптоніта?

 1. Цей концерт для цінителів якісного репу - один з найбільш очікуваних івентів року.
 2. Емоційні треки і фірмова читка Скриптоніта - все, що вкладається у поняття крутого вечора.
 3. Гастролі артиста розписані на рік вперед: ловіть момент і візьміть максимум від спілкування з кумиром!

Скриптоніт в Києві: неповторний стиль і потужна енергетика

8 жовтня в Stereo Plaza відбудеться концерт талановитого і харизматичного репера Скриптоніта. Революціонер жанру і автор самобутніх треків подарує всім незабутній вечір. Головне - покликати всіх своїх і замовити квитки заздалегідь!

Концерт Скриптоніта - крутий шанс почути улюблені треки і насолодитися самобутнім флоу

Його називають Kendrick Lamar російськомовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як «казахстанський реп», а справжнє ім'я популярного автора і виконавця - Аділь.

Роботи Скриптоніта вже кілька років активно збагачують напрямок затребуваного некомерційного репу. Його цінують за самобутній стиль, якісні ритми і фірмові біти. Скриптоніта жодного разу не слухав хіба що... ні, нема таких! Привертає хлопець до себе унікальною харизмою і магнетичною енергетикою. Ну і, зрештою, просто так резидентами знакового лейблу Gazgolder не стають!

Близька і зрозуміла кожному тематика і нереальна атмосфера, коли ти - на одній хвилі з тисячею сердець, - це довгоочікуваний концерт Скриптоніта в Києві!

Де купити квитки на концерт Скриптоніта в Києві?

Замовте квитки на концерт Скриптоніта в Stereo Plaza в Києві на сайті Concert.ua. Оформіть електронні квитки або квитки з доставкою.

Артисти

Схожі події

Jerry Heil 07 листопада 19:00, чт Jerry Heil Чернівці, Чернівецька філармонія від 650 ₴ Jerry Heil Вже не хочу 07 листопада Jerry Heil Чернівецька філармонія Придбати Танці! Танці! Дитячий симфонічний концерт 15 червня 12:00, сб Танці! Танці! Дитячий симфонічний концерт Дніпро, Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка від 100 ₴ Танці! Танці! Дитячий симфонічний концерт Вже не хочу 15 червня Танці! Танці! Дитячий симфонічний концерт Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка Придбати LA VOIX HUMAINE 15.06 LA VOIX HUMAINE Київ, МКЦ ім. І. Козловського від 250 ₴ LA VOIX HUMAINE 15.06 LA VOIX HUMAINE МКЦ ім. І. Козловського Придбати SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати