24-pay-mark Created with Sketch.

Скриптоніт

8 жовтня 2021, пт. 20:00-22:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119

Галерея

Скриптоніт у Києві - фото №1 Скриптоніт у Києві
Скриптоніт у Києві - фото №2 Скриптоніт у Києві афіша

Про подiю

Звернення організатора

Важливе повідомлення щодо концертів «Скриптоніт»!

Концерт, який був запланований на 10 жовтня 2021 року буде перенесено на 9 жовтня 2021 року. Обмінювати квитки не потрібно, вони є дійсними.

На концерт, який відбудеться 8 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концертів, на яких стоїть одна із наступних дат проведення концерту – 30 травня 2020, 10 жовтня 2020, 15 травня 2021, 8 жовтня 2021.

На концерт, який відбудеться 9 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концерту, на яких стоїть дата проведення концерту – 10 жовтня 2021 року.

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Згідно із чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
 • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген в період з 6 до 9 жовтня 2021 року.

Як отримати знижку:

 • тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево»! Для оформлення перейдіть за посиланням:
 • на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть персоналу «Сінево» під час здачі тесту;

Як зробити тест у відділеннях «Сінево»:

 • експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);
 • будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево»
 • з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).
У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?
У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку (крім відділень позначених «*»).

Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування 08.10.2021 та 09.10.2021 з 16:00 перед подією в приміщенні Stereo Plaza. Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber. При цьому вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»). Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете виключно в онлайні.

Чому варто піти на концерт Скриптоніта?

 1. Цей концерт для цінителів якісного репу - один з найбільш очікуваних івентів року.
 2. Емоційні треки і фірмова читка Скриптоніта - все, що вкладається у поняття крутого вечора.
 3. Гастролі артиста розписані на рік вперед: ловіть момент і візьміть максимум від спілкування з кумиром!

Скриптоніт в Києві: неповторний стиль і потужна енергетика

8 жовтня в Stereo Plaza відбудеться концерт талановитого і харизматичного репера Скриптоніта. Революціонер жанру і автор самобутніх треків подарує всім незабутній вечір. Головне - покликати всіх своїх і замовити квитки заздалегідь!

Концерт Скриптоніта - крутий шанс почути улюблені треки і насолодитися самобутнім флоу

Його називають Kendrick Lamar російськомовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як «казахстанський реп», а справжнє ім'я популярного автора і виконавця - Аділь.

Роботи Скриптоніта вже кілька років активно збагачують напрямок затребуваного некомерційного репу. Його цінують за самобутній стиль, якісні ритми і фірмові біти. Скриптоніта жодного разу не слухав хіба що... ні, нема таких! Привертає хлопець до себе унікальною харизмою і магнетичною енергетикою. Ну і, зрештою, просто так резидентами знакового лейблу Gazgolder не стають!

Близька і зрозуміла кожному тематика і нереальна атмосфера, коли ти - на одній хвилі з тисячею сердець, - це довгоочікуваний концерт Скриптоніта в Києві!

Де купити квитки на концерт Скриптоніта в Києві?

Замовте квитки на концерт Скриптоніта в Stereo Plaza в Києві на сайті Concert.ua. Оформіть електронні квитки або квитки з доставкою.

Артисти

Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати