21 липня 2018, Сб. 23:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 320 грн.
від 320 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Скруджі?

1. Відриватися під вибухові треки.
2. Оцінити характерне виконання репера.
3. Своєю енергією надихнути музиканта на написання нових хітів.

"Индиго", "Домофон", "Взрыв в темноте", "Пьяный", "Возьми свое", "Рукалицо", "Ровной дороги", "Секрет", "Везет не всем"... Ви, напевно, знаєте ці пісні! Приходьте 22 червня в Bono Beach Club, щоб почути їх наживо!

Едуард Виграновський (справжнє ім'я репера) звернув на себе увагу, коли брав участь у Міжнародному кастингу "Молода Кров" в 2015 році. Уже перший сингл "Ровной дороги" і відеокліп на нього зібрав більше 8 мільйонів переглядів на YouTube! А влітку 2016 року вийшов його дебютний EP "Оттуда, где я".

Скруджи став єдиним запрошеним артистом, що брав участь у гастрольному турі Тіматі "Олимп". Масову впізнаваність реперу приніс трек "Рукалицо", який підірвав інтернет і запустив серію постів з однойменним хештегом. Минулого літа пісня Скруджи стала головним саундтреком повнометражного фільму "Гоголь. Начало". Він – унікальний артист, один із найперспективніших із лейбла Black Star.

Пісні Скруджи – це виклик, крик, агресія, вони покликані розбудити слухача і відірвати його від безглуздого існування. Він говорить відкрито і чесно, тексти треків висловлюють зневагу до подвійних стандартів і лицемірства. Виступи репера – натхнення і бунтарський дух.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати