Skryabin.Simfo - симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка

18 лютого 2019, Пн. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 99 грн.
від 99 грн.
Обрати квиток

Про подiю

У ювілейний для Андрія рік проект Skryabin.Simfo стане справжнім подарунком для шанувальників його таланту, втомлених від численних триб'ютів. Але як би талановито сучасні зірки не намагалися їх відтворити, у слухача завжди виникає бажання порівняти ці версії з оригіналом, і зрозуміло, на чию користь він робить свій вибір.

"У кожної країни є головні, знакові особи, які миттєво викликають в уяві певний образ: Бітлз - Великобританія, П'єр Карден - Франція, Сальвадор Далі - Іспанія ... В сучасній культурі найчастіше образ країни пов'язаний саме з естрадним виконавцем, або популярною групою . Яким же буде в цьому сенсі образ України? Особа України і душа її народу - це Андрій Кузьменко ... "(З книги Ольги Кузьменко та Варвари Гончарової« Колискова для Андрійка »).

З кожним роком, з кожним днем, пережитим країною, і звичайною людиною, творчість Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) стає все більш актуальним. І тексти, і музична складова резонують все сильніше.

Симфонічна версія пісень, що стали кардіограмою покоління - оптимальний на сьогодні варіант їх концертного відтворення. Тільки у виконанні естрадно-симфонічного оркестру пісні Андрія сьогодні не викликають небажаних протиріч.

Концертна програма Skryabin.Simfo - запрошує слухача, який знає на пам'ять більшість текстів Андрія, зануритися в чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр під. керівництвом відомого українського диригента Миколи Віталійовича Лисенка стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкій публіці цінителів по-справжньому сучасного мистецтва.

Ювелірна робота з авторським матеріалом відбулася під керівництвом музичного продюсера Василя Ткача.

Ранні маловідомі пісні і мегахіти, які роками не сходять з вершин музичних рейтингів, в виключно інструментальному виконанні естрадно-симфонічного оркестру, почують глядачі концертної програми Skryabin.Simfo.