Шлягер Року. Фінал 2019

26 грудня 2019, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Шлягер Року. Фінал 2019 у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-26 в 19:00 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на Шлягер Року. Фінал 2019 на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


26 грудня в Національному палаці мистецтв «Україна» - довгоочікувана музична подія – фінал фестивалю «Шлягер року-2019».

В цей передноворічний вечір на Вас чекає душевний і романтичний концерт, де свої найкращі пісні для вас виконають улюблені артисти.
Феєрія музики, пісні, танцю. Калейдоскоп світла і спецефектів. Вражаючі і яскраві постановки на фоні чарівних новорічних декорацій. . Все це на вас чекає 26 грудня в Національному палаці мистецтв «Україна» на 24 Урочистій церемонії вручення музичної премії «Шлягер року».

В концерті беруть участь: Світлана і Віталій Білоножки, Катерина Бужинська, Павло Дворський, Павло Зібров, Алла Кудлай, Анатолій Матвійчук, Ольга Сумська, Микола Свидюк, Наталія Шелепницька, Надія Крутова-Шестак, Ірина Шинкарук, Дмитро та Назарій Яремчуки, Петро Чорний, Віталій Борисюк, Наталія Валевська, Олег Шак, Тетяна Доканіна, Ніна Козачук, Діма Коляденко, Андрій Іщенко, Артем Кондратюк, Anella, Марина Коломієць, Альона Габріелян, Іштван, Марія Романцова, Зоя Тимченко, Тетяна Король,квартет «Гетьман», ВІА «Кобза», група «Фрістайл».