Slaughter To Prevail

14 грудня 2019, Сб. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Slaughter To Prevail у Києві - фото №1 Slaughter To Prevail у Києві
Slaughter To Prevail у Києві - фото №2 Slaughter To Prevail у Києві афіша
Slaughter To Prevail у Києві - фото №3 Slaughter To Prevail у Києві квитки
Slaughter To Prevail у Києві - фото №4 Slaughter To Prevail у Києві на concert.ua

Про подiю

Slaughter To Prevail - колектив утворився в 2014 році Олександром Шіколаем (більше відомий як Alex Teribble, якого ви можете знати по підірвав інтернет каверам на Youtube) і гітаристом Jack Simmons (засновник і учасник групи Acrania).

У 2015 році був випущений EP "Chapters of Misery", дебютний кліп на сингл Hell (Пекло) з даного релізу набрав 4 мільйони переглядів. Надалі колектив був підписаний на лейбл Sumerian Records (After the Burial, Asking Alexandria, Betraying the Martyrs, Born of Osiris, Periphery, The Faceless, Oceano).

Влітку 2016 року група вирушає у свій перший тур по Америці під назвою The Summer Slaughter Tour 2016. У 2017 році був випущений альбом "Misery Sermon", який, як і перший EP, здобув успіх по всьому світу.

Що стосується жанру хлопці видають жирний стафф з найпотужнішим вокалом, вдало змішуючи дезкор і дезметал. Вважаються одними з фаворитів у даних жанрах з молодих колективів, що заслужили всесвітню любов від слухачів метала.

На поточний момент колектив активно турить по всьому світу, поділяючи сцену з такими відомими виконавцями, як Cannibal Corpse, Whitechapel, Oceano, Chelsea Grin, Nile, After the Burial, Suffocation, Carnifex, Revocation, Krisiun і Ingested і багатьма іншими.

Квитки категорії Meet and Greet:
Зустріч з музикантами за 45 хвилин до концерту.
Постер з автографами (підпишуть при вас)
Колекційний бейдж-картка "SATAN CREW" (пластик)
туровий Мерч
Унікальний стікерпак "АТ Є САТАНА"
Фотографії з музикантами
УВАГА! Для відвідування заходу потрібно окремо придбати квиток категорій "Вхідний" або "VIP".

Схожі події

Lil Pump 28 травня 20:00, Чт Lil Pump Київ, StereoPlaza від 999 грн. Lil Pump Вже не хочу 28 травня Lil Pump StereoPlaza Придбати ВІА Синій птах 25 січня 19:00, Сб ВІА Синій птах Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 150 грн. ВІА Синій птах Вже не хочу 25 січня ВІА Синій птах Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Solar Fields/Aes Dana 04 квітня 20:00, Сб Solar Fields/Aes Dana Київ, ПК Куренівка від 500 грн. Solar Fields/Aes Dana Вже не хочу 04 квітня Solar Fields/Aes Dana ПК Куренівка Придбати Winter Mass VII 25 січня 16:30, Сб Winter Mass VII Київ, MonteRay Live Stage від 280 грн. Winter Mass VII Вже не хочу 25 січня Winter Mass VII MonteRay Live Stage Придбати