Slaughter To Prevail

14 грудня 2019, Сб. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Slaughter To Prevail у Києві - фото №1 Slaughter To Prevail у Києві
Slaughter To Prevail у Києві - фото №2 Slaughter To Prevail у Києві афіша
Slaughter To Prevail у Києві - фото №3 Slaughter To Prevail у Києві квитки
Slaughter To Prevail у Києві - фото №4 Slaughter To Prevail у Києві на concert.ua

Про подiю

Slaughter To Prevail - колектив утворився в 2014 році Олександром Шіколаем (більше відомий як Alex Teribble, якого ви можете знати по підірвав інтернет каверам на Youtube) і гітаристом Jack Simmons (засновник і учасник групи Acrania).

У 2015 році був випущений EP "Chapters of Misery", дебютний кліп на сингл Hell (Пекло) з даного релізу набрав 4 мільйони переглядів. Надалі колектив був підписаний на лейбл Sumerian Records (After the Burial, Asking Alexandria, Betraying the Martyrs, Born of Osiris, Periphery, The Faceless, Oceano).

Влітку 2016 року група вирушає у свій перший тур по Америці під назвою The Summer Slaughter Tour 2016. У 2017 році був випущений альбом "Misery Sermon", який, як і перший EP, здобув успіх по всьому світу.

Що стосується жанру хлопці видають жирний стафф з найпотужнішим вокалом, вдало змішуючи дезкор і дезметал. Вважаються одними з фаворитів у даних жанрах з молодих колективів, що заслужили всесвітню любов від слухачів метала.

На поточний момент колектив активно турить по всьому світу, поділяючи сцену з такими відомими виконавцями, як Cannibal Corpse, Whitechapel, Oceano, Chelsea Grin, Nile, After the Burial, Suffocation, Carnifex, Revocation, Krisiun і Ingested і багатьма іншими.