Слава Комісаренко

10 серпня 2020, Пн. 19:00
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Слава Комісаренко у Києві - фото №1 Слава Комісаренко у Києві
Слава Комісаренко у Києві - фото №2 Слава Комісаренко у Києві афіша
Слава Комісаренко у Києві - фото №3 Слава Комісаренко у Києві квитки

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на 27 травня. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.


Ви можете купити квитки на Слава Комісаренко на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Слава Комісаренко (Київ)


Слава Комісаренко (Київ)

Інші дати

Слава Комісаренко

13 серпня 2020 19:00

Палац студентів ХПІ, Харків

Перейти до опису
від 350 грн.

Слава Комісаренко

12 серпня 2020 19:00

БК Машинобудівельників, Дніпро

Перейти до опису
від 350 грн.