19 жовтня 2018, Пт. 21:00
Кінопавільйон Київ, бул. Вернадського, 32В
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Слава рейву! у Києві - фото №1 picture
Слава рейву! у Києві - фото №2 picture
Слава рейву! у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Незважаючи на закони і вмовляння, ми створюємо собі кумирів. Наодинці з собою ми тішимося всім, що вони роблять, та й ними самими. Ми молимося, коли того ніхто не чує, щоб зустріч з ними відбулася, як можна швидше. І коли ми себе знаходимо поруч, дивлячись їм в очі з несамовитою щирістю, провалюємось в німу безодню.

Як і біблійний, канон рейв-культури налічує чимало книг. І кожна з них розповідає нам про своїх кумирів. 19 жовтня ми почуємо тих, хто зіграв на сторінках цього многокніжья головні ролі. І в їхній музиці будуть всі 20 років рейву.

I. VITALIC
За свою історію Паскаль Орбі (Vitalic) пережив чимало реінкарнацій: Dima, Hustler Pornstar, The Silures, Vital Ferox. Та яка, до біса, різниця. Важливо, що його аудіо-візуальне шоу завжди подія - будь воно на Glastonbury або в берлінському Berghain. Двадцять років тому або сьогодні. Нарівні з Daft Punk і Justice, Vitalic змусив світ боготворити французьку електронну музику. C дев'яностих і до наших днів.

Його електро-хаус-галактика налічує 6 альбомів, і останній з яких вийшов в минулому році. З новим релізом (Voyager) він нібито знову поставив собі в ціль розповісти про те, що в його музиці може сплітаються фанк, поп і все піджанри нью-вейва ... І ця розповідь приходили почути тисячі його пріверженніков. Де б він його не розповідав - все танцювали.

II. Oliver Huntemann
Його лонгплей Propaganda прийнято називати однією з кращих платівок минулого року в жанрі техно. Треки Олівер писав не відриваючись від щотижневих сетів. В результаті чого альбом звучить - як ті самі ночі в околицях вулиці Репербан, його рідного Гамбурга.

Сьогодні Хантеманн важливий гість в клубах Берліна і Лондона. При цьому він зізнається, що відіграти сет довжиною в ніч для ді-джея в наш час - куди важливіше, ніж потрапити в чарти Beatport або отримати схвалення музичних медіа. І, звичайно ж, сам з цим завданням справляється на відмінно. Ночі по Хантеманну - це завжди напружена драматургія, і кожен раз новий сценарій.

У його життєвому розкладі знайшлося час і для створінь лейблів Confused, Spezial Music, Toscana і Ideal Senso, і реміксів на Depeche Mode з Underworld. І Слава рейв, є у нього час для Києва в цьому році.

III. David Carretta
Французький діджей і продюсер, який в своїй в музиці знайшов точки дотику для диско і техно. На його рахунку 4 альбому, близько сорока EP і більше 50 реміксів. А його платівку 'Kill Your Radio' прийнято називати одним з кращих електронних релізів нульових. За двадцять з гаком років в світі електронної музики він ще як досяг успіху і сьогодні, Слава рейву !, грає свої сети нон-стоп. Один з яких Київ почує вже 19 жовтня.

Схожі події

Льоша Свік 20 жовтня 23:50, Сб Льоша Свік Palladium, Одеса від 300 грн. Льоша Свік Вже не хочу 20 жовтня Льоша Свік Palladium Придбати Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Олена Темнікова 16 листопада 20:00, Пт Олена Темнікова StereoPlaza, Київ від 500 грн. Олена Темнікова Вже не хочу 16 листопада Олена Темнікова StereoPlaza Придбати Кураж Базар Flashback 90's 20 жовтня 12:00, Сб Кураж Базар Flashback 90's 19-й павільйон ВДНГ, Київ від 50 грн. Кураж Базар Flashback 90's Вже не хочу 20 жовтня Кураж Базар Flashback 90's 19-й павільйон ВДНГ Придбати