Слава СЭ

20 жовтня 2019, Нд. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Слава СЭ з авторською програмою "Півтора рояля"

Слава СЭ пише смішно про сумне і дуже смішно - про смішному. Побутові замальовки зливаються з авантюрними пригодами і, звичайно, з романтикою. Його очима життя виглядає хоча і драматичною, але дуже затишній і обнадійливо зрозумілою.

Знаменитий блогер, сантехнік і письменник, автор шести книг, в тому числі «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці», «Єва» та останньої «Коли потоне черепаха», читатиме уривки як з опублікованих, так і з нових книг, а також історії, які не можна записати, а можна тільки заспівати і станцювати. Розмова буде про літературу, про те, як стати успішним письменником, як все втратити, розлучитися, одружитися і вийти на сцену ... Історії Слави про роль лозини в становленні творця, про те, що робити, якщо мама вважає вас генієм, а видавництво - ні . Як спокусити студентку за допомогою вантажівки ГАЗ-52. Як переплисти море, якщо у вас тільки тазик і мопед. Що думають родичі покійного, коли похоронний оркестр грає циганочку і ін.

Вас чекають прекрасні дві години з письменником! Загальний час вакханалії 2 години з антрактом, потім поцілунки і фотографування.

Трохи про Славу. Втім, ні... трохи Слави:

«Хорошо Александру, он врач, брюнет и композитор длиной 192 сантиметра. За одно это женщины мечтают зарыться носом в его свитер. И позволяют ему не уметь вкручивать лампочки. Конечно. Если ты красив, как гвардейский конь, можешь и мусор не выносить. Просто сиди в кресле, пей шабли, регулируй доступ к свитеру» «Маша любит кота, кот хомяка, хомяк не любит никого. Только себя и семечки. Это треугольная драма, основа литературы и жизни вообще. Когда двоим хорошо, третий обязательно убывает и мучается»

«У расстроенной женщины фантазия шире возможностей бога»

«Мы родина Циолковского, поэтому шансов попасть на Марс у меня больше, чем во Францию».

Жанр Слави - літературний постмодернізм. Його світ витканий з маленьких, простих історій. Все в природі лише привід для іронії. Серйозність і драма під забороною. Борщ в тарілці і кіт на підвіконні - ось основа світобудови.
Приходьте. Тому що, якщо не прийдете, то трохи літератури помре. Її і так все менше. Крім нас з вами її зберігати нікому.

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати ШОПЕН «Ноктюрн в саду» 27 серпня 20:00, Чт ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 250 грн. ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Вже не хочу 27 серпня ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати