Слава СЭ

20 жовтня 2019, Нд. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Слава СЭ з авторською програмою "Півтора рояля"

Слава СЭ пише смішно про сумне і дуже смішно - про смішному. Побутові замальовки зливаються з авантюрними пригодами і, звичайно, з романтикою. Його очима життя виглядає хоча і драматичною, але дуже затишній і обнадійливо зрозумілою.

Знаменитий блогер, сантехнік і письменник, автор шести книг, в тому числі «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці», «Єва» та останньої «Коли потоне черепаха», читатиме уривки як з опублікованих, так і з нових книг, а також історії, які не можна записати, а можна тільки заспівати і станцювати. Розмова буде про літературу, про те, як стати успішним письменником, як все втратити, розлучитися, одружитися і вийти на сцену ... Історії Слави про роль лозини в становленні творця, про те, що робити, якщо мама вважає вас генієм, а видавництво - ні . Як спокусити студентку за допомогою вантажівки ГАЗ-52. Як переплисти море, якщо у вас тільки тазик і мопед. Що думають родичі покійного, коли похоронний оркестр грає циганочку і ін.

Вас чекають прекрасні дві години з письменником! Загальний час вакханалії 2 години з антрактом, потім поцілунки і фотографування.

Трохи про Славу. Втім, ні... трохи Слави:

«Хорошо Александру, он врач, брюнет и композитор длиной 192 сантиметра. За одно это женщины мечтают зарыться носом в его свитер. И позволяют ему не уметь вкручивать лампочки. Конечно. Если ты красив, как гвардейский конь, можешь и мусор не выносить. Просто сиди в кресле, пей шабли, регулируй доступ к свитеру» «Маша любит кота, кот хомяка, хомяк не любит никого. Только себя и семечки. Это треугольная драма, основа литературы и жизни вообще. Когда двоим хорошо, третий обязательно убывает и мучается»

«У расстроенной женщины фантазия шире возможностей бога»

«Мы родина Циолковского, поэтому шансов попасть на Марс у меня больше, чем во Францию».

Жанр Слави - літературний постмодернізм. Його світ витканий з маленьких, простих історій. Все в природі лише привід для іронії. Серйозність і драма під забороною. Борщ в тарілці і кіт на підвіконні - ось основа світобудови.
Приходьте. Тому що, якщо не прийдете, то трохи літератури помре. Її і так все менше. Крім нас з вами її зберігати нікому.