слава Се

17 жовтня 2019, Чт. 19:00
Концерт хол Одеса Одеса, Гагаринское плато, 5
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Слава Се з авторською програмою "Півтора рояля"

Слава Се пише смішно про сумне і дуже смішно - про смішному. Побутові замальовки зливаються з авантюрними пригодами і, звичайно, з романтикою. Його очима життя виглядає хоча і драматичною, але дуже затишній і обнадійливо зрозумілою.

Знаменитий блогер, сантехнік і письменник, автор шести книг, в тому числі «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці», «Єва» та останньої «Коли потоне черепаха», читатиме уривки як з опублікованих, так і з нових книг, а також історії, які не можна записати, а можна тільки заспівати і станцювати. Розмова буде про літературу, про те, як стати успішним письменником, як все втратити, розлучитися, одружитися і вийти на сцену ... Історії Слави про роль лозини в становленні творця, про те, що робити, якщо мама вважає вас генієм, а видавництво - немає . Як спокусити студентку за допомогою вантажівки ГАЗ-52. Як переплисти море, якщо у вас тільки тазик і мопед. Що думають родичі покійного, коли похоронний оркестр грає циганочку і ін.

Вас чекають прекрасні дві години з письменником! Загальний час вакханалії 2 години з антрактом, потім поцілунки і фотографування.

Трохи про Славу. Втім, немає ... трохи Слави:

«Добре Олександру, він лікар, брюнет та композитор довжиною 192 сантиметри. За одне це жінки мріють заритися носом в його светр. І дозволяють йому не вміти вкручувати лампочки. Звичайно. Якщо ти гарний, як гвардійський кінь, можеш і сміття не виносити. Просто сиди в кріслі, пий шаблі, регулює доступ до светра »« Маша любить кота, кіт хом'яка, хом'як не любить нікого. Тільки себе та насіння. Це трикутна драма, основа літератури і життя взагалі. Коли двом добре, третій обов'язково убуває і мучиться »

«У пригніченою жінки фантазія ширше можливостей бога»

«Ми батьківщина Ціолковського, тому шансів потрапити на Марс у мене більше, ніж до Франції».

Жанр Слави - літературний постмодернізм. Його світ витканий з маленьких, простих історій. Все в природі лише привід для іронії. Всерйоз і драма під забороною. Борщ в тарілці і кіт на підвіконні - ось основа світобудови.
Приходьте. Тому що, якщо не прийдете, то трохи літератури помре. Її і так все менше. Крім нас з вами її зберігати нікому.