Випадок в готелі Дю - Комерс

29 жовтня 2019, Вт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №1 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №2 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку афіша
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №3 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку квитки
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №4 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку на concert.ua
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №5 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку фото
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №6 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку піти
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №7 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку дивитись
Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку - фото №8 Випадок в готелі Дю - Комерс у Луцьку квитки

Про подiю

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР В ЛУЦЬКУ!

Золота Коллекція Комедіі!

Київський Академічний Театр "Колесо " презентує: Дуже смішна комедія Франсіса Вебера "ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС"

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє.

Актори столичного академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави , щоб глядачі із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елементами детективу, подружніх стосунків, еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій .

Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими!

Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій, тоді - комедія «Випадок у Готелі Дю- Комерс» саме для Вас !

Комедія на 2 дії з антрактом .

Вистава іде українською мовою.

Інші дати

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 3 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 5.12 - 12.01.2020