Випадок в готелі Дю - Комерс

30 жовтня 2019, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №1 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №2 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному афіша
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №3 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному квитки
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №4 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному на concert.ua
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №5 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному фото
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №6 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному піти
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №7 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному дивитись
Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному - фото №8 Випадок в готелі Дю - Комерс у Рівному фото

Про подiю

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР В РІВНОМУ!

Золота Коллекція Комедіі!

Київський Академічний Театр "Колесо " презентує: Дуже смішна комедія Франсіса Вебера "ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС"

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє.

Актори столичного академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави , щоб глядачі із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елементами детективу, подружніх стосунків, еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій .

Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими!

Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій, тоді - комедія «Випадок у Готелі Дю- Комерс» саме для Вас !

Комедія на 2 дії з антрактом .

Вистава іде українською мовою.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати У джазі тільки дівчата 16 листопада 16:00, Сб У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 80 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 16 листопада У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 4 Події Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 14.12 - 30.12.2019