Випадок в готелі Дю - Комерс

28 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №1 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №2 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі афіша
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №3 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі квитки
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №4 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі на concert.ua
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №5 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі фото
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №6 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі піти
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №7 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі дивитись
Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі - фото №8 Випадок в готелі Дю - Комерс у Тернополі дивитись

Про подiю

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР В ТЕРНОПОЛІ!

Золота Коллекція Комедіі!

Київський Академічний Театр "Колесо " презентує: Дуже смішна комедія Франсіса Вебера "ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС"

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє.

Актори столичного академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави, щоб глядачі із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елементами детективу, подружніх стосунків, еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій .

Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими!

Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій, тоді - комедія «Випадок у Готелі Дю- Комерс» саме для Вас !

Комедія на 2 дії з антрактом .

Вистава іде українською мовою.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Вій 13 листопада 18:30, Ср Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Вій Вже не хочу 13 листопада Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати