24-pay-mark Created with Sketch.

Служниця-пані

від 250 ₴

Про подiю

Спектакль «Служниця-пані» в Одесі відбудеться в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти у театр на виставу «Служниця-пані» в Одесі?

  1. Італійська історія кохання на українській сцені.
  2. Майстерне втілення образів персонажів.
  3. Незабутні враження від пишної постановки.

Спектакль «Служниця-пані» в Одесі

«Служниця-пані» – комічна опера італійського композитора Джованні Перголезі. Це легка музична комедія, що підкорить вас віртуозною грою камерного оркестру та майстерністю солістів. Одеська опера готує для вас унікальну виставу, не пропустіть!

Вишукане поєднання традиції та сучасності

Розвиток дійства опери «Служниця-пані» відбуватиметься у розкішних театральних інтер’єрах театру – у бельетажі та на Французьких сходах. Фігури атлантів та муз, розмаїті візерунки, золотава патина дзеркала – усе це створюватиме особливу атмосферу. Опера представить вам неймовірну історію перемоги чарівної служниці Серпіни над її господарем доктором Уберто. Кокетство, жарти, сварки та маніпуляції – усе врешті розступиться перед необорними чарами кохання… Вперше в Одеській опері – виконання опери українською мовою! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Служниця-пані» в Одесі?

Замовити квитки ви завжди можете онлайн на сайті Concert.ua.
Інші дати

Служниця-пані

07 липня 2024 12:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису

Схожі події

Резиденція Мавки 22.06, 23.06, 28.06 ... 07.07 Резиденція Мавки Київ, ВДНГ від 350 ₴ Резиденція Мавки 22.06, 23.06, 28.06 ... 07.07 Резиденція Мавки ВДНГ Придбати Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка 22 червня 11:00, сб Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Вже не хочу 22 червня Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Одеський театр юного глядача Придбати Оперета відкриває секрети. Екскурсія 22.06, 23.06 Оперета відкриває секрети. Екскурсія Київ, Київський національний академічний театр оперети від 500 ₴ Оперета відкриває секрети. Екскурсія 22.06, 23.06 Оперета відкриває секрети. Екскурсія Київський національний академічний театр оперети Придбати Тускульські бесіди 22.06 Тускульські бесіди Київ, Київський драматичний театр на Подолі від 450 ₴ Тускульські бесіди 22.06 Тускульські бесіди Київський драматичний театр на Подолі Придбати