Смарагдове місто

4 червня 2019, Вт. 12:00
від 10 грн.
від 10 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на оперу-казку «Смарагдове місто»?

1. Постановка буде цікава всій родині.
2. Ознайомитись з музичною класикою.
3. Провести час з улюбленими персонажами.

Саме американський літератор Френк Баум придумав історію про дівчинку, яка потрапила в Чарівну країну. Його твір «Чарівник країни Оз» полюбилася дітям усього світу.

Існує кілька варіантів історії, чому Олександр Волков створив нову версію повісті. За однією - він просто хотів повправлятися в англійській мові. За іншою - його діти, Вівіан і Ромуальд, дуже хотіли прочитати цікаву книгу з татового кабінету, але не знали мови. У всякому разі, для нас важливо те, що Волков взявся за переклад дивовижною казки.

Переклад перетворився в переказ, а потім і в цикл окремих творів. Дороті стала Еллі, країна Оз - Чарівної країною, головна героїня - НЕ сирота, а жила з мамою і татом, а ще Еллі з-під пера Волкова вийшла більш начитаною і освіченою. Спочатку в 1939 році, а потім зі значною переробкою в 1959-му видається «Чарівник Смарагдового міста». Книга була настільки популярною, що на численні прохання маленьких читачів Волков пише ще п'ять продовжень.

Вистава «Смарагдове місто» - це не тільки подорож по Чарівній країні, а й знайомство юних слухачів з класичною оперою. Еллі, Опудало, Залізний Дроворуб, Тотошко, Лев і інші розкажуть дітям про твори відомих композиторів. У постановці прозвучить музика Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Вольфганга Амадея Моцарта, Джоаккіно Россіні, Миколи Римського-Корсакова, П'єтро Масканьї, Гаетано Доніцетті, Джованні Паизиелло, Джакомо Мейєрбера, Енгельберта Хумпердінка ...

Тривалість вистави - 2 год (є антракт).