Смарагдове місто

4 червня 2019, Вт. 12:00
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Чому варто піти на оперу-казку «Смарагдове місто»?

1. Постановка буде цікава всій родині.
2. Ознайомитись з музичною класикою.
3. Провести час з улюбленими персонажами.

Саме американський літератор Френк Баум придумав історію про дівчинку, яка потрапила в Чарівну країну. Його твір «Чарівник країни Оз» полюбилася дітям усього світу.

Існує кілька варіантів історії, чому Олександр Волков створив нову версію повісті. За однією - він просто хотів повправлятися в англійській мові. За іншою - його діти, Вівіан і Ромуальд, дуже хотіли прочитати цікаву книгу з татового кабінету, але не знали мови. У всякому разі, для нас важливо те, що Волков взявся за переклад дивовижною казки.

Переклад перетворився в переказ, а потім і в цикл окремих творів. Дороті стала Еллі, країна Оз - Чарівної країною, головна героїня - НЕ сирота, а жила з мамою і татом, а ще Еллі з-під пера Волкова вийшла більш начитаною і освіченою. Спочатку в 1939 році, а потім зі значною переробкою в 1959-му видається «Чарівник Смарагдового міста». Книга була настільки популярною, що на численні прохання маленьких читачів Волков пише ще п'ять продовжень.

Вистава «Смарагдове місто» - це не тільки подорож по Чарівній країні, а й знайомство юних слухачів з класичною оперою. Еллі, Опудало, Залізний Дроворуб, Тотошко, Лев і інші розкажуть дітям про твори відомих композиторів. У постановці прозвучить музика Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Вольфганга Амадея Моцарта, Джоаккіно Россіні, Миколи Римського-Корсакова, П'єтро Масканьї, Гаетано Доніцетті, Джованні Паизиелло, Джакомо Мейєрбера, Енгельберта Хумпердінка ...

Тривалість вистави - 2 год (є антракт).

Схожі події

Концерт органної музики 17 жовтня 18:30, Чт Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Концерт органної музики Вже не хочу 17 жовтня Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 жовтня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 жовтня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати Віденська Кава 18 жовтня 18:00, Пт Віденська Кава Луцьк, Волинський музично-драматичний театр від 80 грн. Віденська Кава Вже не хочу 18 жовтня Віденська Кава Волинський музично-драматичний театр Придбати