Смарагдове місто

27 січня 2019, Нд. 12:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Творці вистави «Смарагдове місто» запрошують юних слухачів в подорож по Чарівній країні класичної опери. Герої постановки - Еллі, Тотошка, Опудало, Залізний Дроворуб, Лев і інші - познайомлять дітей з творами відомих композиторів.

Історію про дівчинку, що потрапила в Чарівну країну, придумав американський письменник Френк Баум. Його казка, так полюбився дітям, називається «Чарівник країни Оз». Одного разу вона виявилася на полиці книжкової шафи в одній московській квартирі. Двоє хлопчаків - Ромуальд і Вівіан - частенько зазирали в кабінет свого батька в пошуках нових цікавих книг. Їм дуже захотілося прочитати історію про чарівника з країни Оз, але вони не могли, - вона була написана по-англійськи.

Тоді їх батько Олександр Волков вирішив перевести цю дивовижну повість. Але під його пером дівчинка Дороті поступово перетворилася в Еллі, а країна Оз - в Чарівну країну. Так з'явилася на світ нова казка «Чарівник Смарагдового міста».

Інші дати

Схожі події

Білосніжка і сім гномів 27 квітня 12:00, Сб Білосніжка і сім гномів Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Білосніжка і сім гномів Вже не хочу 27 квітня Білосніжка і сім гномів Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт 25 травня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 275 грн. Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Вже не хочу 25 травня Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Смарагдове місто 11 травня 12:00, Сб Смарагдове місто Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Смарагдове місто Вже не хочу 11 травня Смарагдове місто Одеський театр Опери та Балету Придбати Таємниці Смарагдового міста Таємниці Смарагдового міста 24 Події Таємниці Смарагдового міста 4.05 - 30.06.2019